Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie Nikon Capture 4.0

    zainstalowałem, wszystko niby sie ładnie odpala jednak w momencie otwierania jakiegokolwiek obrazka program wylatuje w powietrze, macie moze jakies pomysly co to moze byc ?

    pozdrawiam
    tzk

  2. #2

    Domyślnie

    1. Może przetestuj 4.1
    2. Dlaczego sie wywala trudno powiedziec. Jaki system operacyjny, ile ramu w kompie,? czy czesto masz problemy ze stabilnoscia? Bez wielu informacji mowienie dlaczego się program wywala to jak wróżenie
    pozdrawiam Sebastian

  3. #3
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    1. z 4.1 ten sam problem
    2. system WIN98SE, RAM 512 MB, zadnych problemow ze stabilnoscia, to pierwszy raz taki problem (dziwne nie, win98se i zadnych problemow )

  4. #4

    Domyślnie

    No jak zadnych problemów jak sie program nie odpala. Niestety ale Win 9x juz bardzo dawno nie uzywałem
    pozdrawiam Sebastian

  5. #5
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Hmm...na Iksbeee chodzi mi bez problemow...WinME nie trawię a na 98 nie sprawdzalem.

  6. #6

    Domyślnie

    Strzelam. Odinstaluj, wywal wszystkie klucze z rejestru, sciagnij nowa instalke (tak aby miec pewnosc ze to nie jest jakas uszkodzona wersja), zainstaluj ponownie. Byc moze to kwestia jakichs bibliotek ktorych nie doinstalowales. Moze wersja programu nie dla Twojego systemu (choc chyba obsluguje cala rodzine win)... Trzeba powoli i spokojnie poszukac problemu. Jak bedziesz chcial, wystawie Ci pewna instalke na ftp'a. Pokombinuj.

  7. #7

    Domyślnie

    A tak przy okazji.
    Czy jest jakakolwiek możliwość otwierania i edycji plików NEF za darmo?
    Czy koniecznie muszę oprócz tych kilku tysięcy na aparat wydać jeszcze kilkaset zł na Nikon Capture lub C1?

    Pzdr.

  8. #8

    Domyślnie

    No dobra.
    Otworzyłem Irfanview (znalazłem plugin) ale pozostaje jeszcze edycja.

    Pzdr.

  9. #9

    Domyślnie

    Pozostaje konwersja do innego formatu np TIFF a potem juz np gimp
    pozdrawiam Sebastian

  10. #10

    Domyślnie

    No tak, ale po co?
    I tak wtedy nie wyedytuję tych opcji, które mam dostępne w NEF

    Naprawdę nie ma żadnej darmowej alternatywy?

    Znowu będę musiał kraść?

    Pzdr.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •