Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 102
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze niedawno nie można było udostępnić danych z Googledrive nikomu posiadającemu pocztę na o2, wp, interii, onecie... Ja za taki dysk podziękowałem. I co to jest 7 GB?
    Na copy.com na "dzień dobry" jest 15GB, a za każdego poleconego nowego użytkownika obie strony dostają dodatkowe 5GB - nie ma górnego limitu! Jeśli chcesz polecenie - proszę bardzo: https://copy.com?r=estedg !
    Na hubiC.com masz 25 GB na początek - niestety na tym koniec.
    A Ty mi tu taka bidę zachwalasz.
    Generalnie nie zachwalam ale nie jest to tragedia Poza tym miła jest integracja reszty usług Google z Dyskiem. Nie jest źle, ale oczywiście na backup za mało!
    Nikon D7000 + S17-50 2.8 + N35 1.8G + YN568EX + YN460II

  2. #22
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Panowie, a czy można w dropbox albo copy ustawić tak, aby można było wyrzucić pliki z kompa, a one nadal będą w chmurze?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ksviper Zobacz posta
    Copy.com ma swoją apkę na Androida, Windows Phone, iPada, iPhona i na stacjonarki (Win, Mac, Linux).
    O limitach zaproszeń na razie nic nie wiem bo konto mam od niecałego roku i udało mi się zebrać ok. 120GB i nie maleje.
    Zapraszam
    Poszedłem po twoim zaproszeniu, więc powinieneś też mieć 5 GB więcej. Zainstalowałem, przetestuje






    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    Panowie, a czy można w dropbox albo copy ustawić tak, aby można było wyrzucić pliki z kompa, a one nadal będą w chmurze?

    Jeśli wrzucasz je do "chmury" to usuwając je z komputera z chmury ich nie usuwasz, nadal tam zostają. No chyba, że masz ustawioną synchronizację danego folderu to wtedy usuwając z tego folderu, program myśli, że po prostu tego już nie potrzebujesz

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chickensnd Zobacz posta
    Poszedłem po twoim zaproszeniu, więc powinieneś też mieć 5 GB więcej. Zainstalowałem, przetestuje
    Dostałem maila z info, że przybyło 5GB. Dzięki
    D810+N24-70/2.8+T17-50/2.8+N50/1.8+N70-210/4+SB800+...

  5. #25

    Domyślnie

    Na razie mi się podoba, zaskoczyła mnie prędkość upload, dla próby załadowałem odcinek The Walking Dead ok. 600 mb i chwilkę i już był nawet nie zauważyłem kiedy
    Daje mój link jakby ktoś też chciał https://copy.com?r=pGKbQd

  6. #26
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Nie będę oryginalny... za radą kolegów sam chwilę temu założyłem konto na copy.com Skorzystałem z linku polecającego jednego z forumowiczów i faktycznie dodatkowe 5GB wpadło. Trzeba tylko zwrócić uwagę aby kliknąć link aktywujący który dostajemy na maila i zainstalować aplikację na kompa.

    Poniżej mój link gdyby ktoś był chętny na dodatkowe 5GB (15GB jest na dzień dobry)

    https://copy.com?r=SjtuCJ

    Jakieś dalsze testy zrobię w nocy i wtedy mogę się podzielić wrażeniami.

  7. #27

    Domyślnie

    Testował ktoś MEGA? 50 GB za darmo wygląda ciekawie .

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ksviper Zobacz posta
    Copy.com ma swoją apkę na Androida, Windows Phone, iPada, iPhona i na stacjonarki (Win, Mac, Linux).
    O limitach zaproszeń na razie nic nie wiem bo konto mam od niecałego roku i udało mi się zebrać ok. 120GB i nie maleje.
    Zapraszam
    Też skorzystałem, zobaczymy co to

    Jak coś to także podaje mój link polecający: https://copy.com?r=LhFmUF
    Nikon D7000 + S17-50 2.8 + N35 1.8G + YN568EX + YN460II

  9. #29
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Mam już trochę doświadczenia z dyskiem na copy.com. Jeżeli chodzi o upload to jest całkiem sprawnie, wszystko zależy od parametru łącza internetowego. Najbardziej podeszła mi do gustu aplikacja do synchronizacji folderu lokalnego z dyskiem. Wymyśliłem sobie że użyje tego dysku internetowego jako kolejnej kopii (mam już jedną na fizycznym dysku zewnętrznym i na płytach DVD) mojej kolekcji zdjęć. Czasami jest tak że jakieś nawet starsze zdjęcia zostają poddane zmianom, albo coś się usunie lub doda. W tym momencie program zsynchronizuje nasz dysk internetowy tak aby dane były aktualne. Kwestią gustu jest czy program ma się ładować razem ze startem systemu czy będziemy go odpalali ręcznie. W moim przypadku użyłem tej drugiej opcji. Dzięki temu o tym kiedy zrobić synchronizację będę sam decydował. Byłem nieco zaskoczony że copy.com odczytuje jpg zaszytego w NEFie. Myślę że to również może być na plus.

    zakładając konto z poniższego linka można zyskać dodatkowe 5GB miejsca, łącznie jest wtedy do dyspozycji 20GB

    https://copy.com?r=SjtuCJ

    Założyłem również konto na Mega. Niby wszystko fajnie i miejsca więcej na dzień dobry, jednak wgrywanie plików tylko na piechotę. Póki co aplikacja synchronizacyjna jest dopiero w planach. Biorąc pod uwagę moje wymagania jak na razie copy.com wygrywa. Zresztą pewną zaletą copy.com jest możliwość zdobywania kolejnych GB miejsca za polecanie tej usługi innym. Ktoś wcześniej podał że udało mu się uzbierać 120GB przestrzeni. Ja od wczoraj uzbierałem 70GB. Zapewne jest to kolejny argument za.

    Pozostaje kwestia na ile można być pewnym danych pozostawionych na takim dysku internetowym. Zapewne trzeba by dywersyfikować kopie wirtualne i użyć przynajmniej dwóch takich dysków u różnych dostawców.
    Ostatnio edytowane przez J1 ; 04-12-2013 o 13:24

  10. #30

    Domyślnie

    Korzystając z tego dysku "copy.com" jak najlepiej wrzucić tam folder 30 GB. Nie chce go ładować do folderu, który synchronizuje mi się automatycznie, ponieważ tamten folder na dysku komputera będę miał zapisany 2 razy. Macie jakiś pomysł ?

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •