Close

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 102
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    backup danych na darmowym dysku to trochę średni pomysł Czytaliście dokładnie warunku na jakich udostępniane jestmiejsce, etc?
    Przeważnie piszą, że mogą cofnąć udostępnianie usługi z jakimś krótkim lub w ogóle bez powiadomienia, że nie dają 100% pewności, że dane nie zostaną naruszone/utracone, a też użytkownik nie ma 100% pewności, że gdzieś nie wyciekną. Ale jakby tak założyć ze 3 konta i na każdym mieć mirror danych to jest szansa skuteczności?
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Jesteś tego pewien? W warunkach jest mowa o maksymalnie 16GB za friko.
    Wydaje mi się, że kiedyś była taka promocja, że za korzystanie z dysku na androidzie albo ios dostawałeś te 50 GB. Ale to jakiś rok temu.




    Cytat Zamieszczone przez adriansocho Zobacz posta
    Przeważnie piszą, że mogą cofnąć udostępnianie usługi z jakimś krótkim lub w ogóle bez powiadomienia, że nie dają 100% pewności, że dane nie zostaną naruszone/utracone, a też użytkownik nie ma 100% pewności, że gdzieś nie wyciekną. Ale jakby tak założyć ze 3 konta i na każdym mieć mirror danych to jest szansa skuteczności?
    Musiałbyś to robić na 3 serwerach całkowicie innych firm. Średnia pojemność takich darmowych serwerów wychodzi około 10-15 GB, starczy ci to na backup? Myślę, że to bezsensu juz lepiej kupić dwa zwykłe dyski i robić mirror. Ja szukałem dysku internetowego ale do plików, których często potrzebuje przy sobie a kiedy zapomnę pendrive zawsze mogę się zalogować i pobrać takowe. Co do zdjęć na taki dysk to możesz wrzucać sobie miniaturki by móc w każdej chwili znajomym zaprezentować.
    Ostatnio edytowane przez chickensnd ; 01-12-2013 o 14:44

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Prawie nad morzem
    Posty
    51

    Domyślnie

    50 GB dawali/dają do urządzeń samsunga , widziałem na dwóch s4 i na jakimś tablecie szajsunga, ale to tylko na jeden rok jest te 50 GB
    jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom

  4. #14

    Domyślnie

    No właśnie nikt za darmo nie udostępni aż takiej pojemności. Najlepszy to chyba gdrive

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chickensnd Zobacz posta
    No właśnie nikt za darmo nie udostępni aż takiej pojemności. Najlepszy to chyba gdrive
    Jeśli mówisz o GoogleDrive, to jesteś w "mylnym błędzie". To jedna z najsłabszych ofert na "darmowym" rynku.

  6. #16

    Domyślnie

    Czemu GoogleDrive najgorszą ofertą? 15GB danych (ok, dzielone z pocztą i picasa) to nie tak mało. SkyDrive ma 7 z tego co pamiętam. A ostatnio była jakaś bajka o darmowym dysku z chin czy korei - 100GB?
    Nikon D7000 + S17-50 2.8 + N35 1.8G + YN568EX + YN460II

  7. #17

    Domyślnie

    Nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze niedawno nie można było udostępnić danych z Googledrive nikomu posiadającemu pocztę na o2, wp, interii, onecie... Ja za taki dysk podziękowałem. I co to jest 7 GB?
    Na copy.com na "dzień dobry" jest 15GB, a za każdego poleconego nowego użytkownika obie strony dostają dodatkowe 5GB - nie ma górnego limitu! Jeśli chcesz polecenie - proszę bardzo: https://copy.com?r=estedg !
    Na hubiC.com masz 25 GB na początek - niestety na tym koniec.
    A Ty mi tu taka bidę zachwalasz.

  8. #18

    Domyślnie

    na copy.com dla uzytkownikow smartfonow lg byla (moze i jeszcze jest, nie wiem) promocja ze dostawalo sie 50GB
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze niedawno nie można było udostępnić danych z Googledrive nikomu posiadającemu pocztę na o2, wp, interii, onecie... Ja za taki dysk podziękowałem. I co to jest 7 GB?
    Na copy.com na "dzień dobry" jest 15GB, a za każdego poleconego nowego użytkownika obie strony dostają dodatkowe 5GB - nie ma górnego limitu! Jeśli chcesz polecenie - proszę bardzo: https://copy.com?r=estedg !
    Na hubiC.com masz 25 GB na początek - niestety na tym koniec.
    A Ty mi tu taka bidę zachwalasz.


    Do ilu można rozszerzyć poprzez zaproszenia? Jest jaki limit? A na jaki okres czasu to działa? A ten copy.com jest możliwość dodania ES Explorator na androidzie? Nie wiesz może? Chyba, że oni mają jakąś swoją aplikacje?

  10. #20

    Domyślnie

    Copy.com ma swoją apkę na Androida, Windows Phone, iPada, iPhona i na stacjonarki (Win, Mac, Linux).
    O limitach zaproszeń na razie nic nie wiem bo konto mam od niecałego roku i udało mi się zebrać ok. 120GB i nie maleje.
    Zapraszam
    D810+N24-70/2.8+T17-50/2.8+N50/1.8+N70-210/4+SB800+...

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •