Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52
  1. #11

    Domyślnie

    Czy taki Velbon nada się do zdjęć portretowych? - chodzi o to, że jeżeli obrócę aparat pionowo to ma go trzymać stabilnie i nie zmieniać pozycji po zablokowaniu

  2. #12

    Domyślnie

    Dzięki za rzeczowe odpowiedzi )) Właśnie o to mi chodziło.

    Porównuje sobie teraz te statywy i kupuję ))
    Mam nikona i nie zawaham się go użyć.... zenita też )))
    Moja radosna twórczość -> FB

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez button Zobacz posta
    Czy taki Velbon nada się do zdjęć portretowych? - chodzi o to, że jeżeli obrócę aparat pionowo to ma go trzymać stabilnie i nie zmieniać pozycji po zablokowaniu
    Mi takie czasy trzymał właśnie przy pionowym kadrze, tak że nie widzę problemu
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andion Zobacz posta
    Witam,

    Potrzebuje bardzo okazjonalnie użyć statywu, stąd też nie szukam drogiego. Za teksty typu: "do sprzętu za 20 kilo żal Ci wydać 300 za statyw" - z góry dziękuję. Jeśli ktoś użytkuje jakiś niedrogi statyw i się plastiki nie rozjeżdżają jak w moim poprzednim, albo nogi nie odpadają to będę wdzięczna za polecenie. Do nikosia FX + nikorcia 24-70 i 70-300
    do nikosia FX szczególnie z 70-300 300zł to nadal wyrób statywopodobny , a za 100 to ... nie wiem co napisać
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  5. #15
    Oszczędny w słowach Awatar Ramzees
    Dołączył
    06 2015
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    37

    Domyślnie

    Panowie a taki statyw http://allegro.pl/statyw-nikon-d5300...246488805.html wygląda solidnie. Ma mi utrzymać D5200

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ramzees Zobacz posta
    Panowie a taki statyw http://allegro.pl/statyw-nikon-d5300...246488805.html wygląda solidnie. Ma mi utrzymać D5200
    Jak lubisz dreszczyk emocji i niepotrzebne nerwy, to kupuj...

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ramzees Zobacz posta
    Panowie a taki statyw http://allegro.pl/statyw-nikon-d5300...246488805.html wygląda solidnie. Ma mi utrzymać D5200
    Makabra: kolega miał, sprawdziłem - wszystko się trzęsło, korbka działa jak chce.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  8. #18
    Oszczędny w słowach Awatar Ramzees
    Dołączył
    06 2015
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    37

    Domyślnie

    Dziękuję za porady. Dobrze,że jeszcze nie kupiłem A jakieś propozycje z allegro do 100 zł. można prosić ?

  9. #19

    Domyślnie

    Jedyna sensowna propozycja nie niszcząca kieszeni to Slik 330 DX. Ja wiem, że to dużo więcej niż chcesz przeznaczyć. Ale nie popełniaj błędu tego co ja, tego co inni. Dobrze tu ludzie piszą- nie warto sobie zaprzątać głowy takim sprzętem. Ucz się na błędach innych. Przerabiałem statyw za 80 zł, później myślałem, że taki za 180 zł będzie okej... Źle myślałem- dopiero trzeci statyw jest okej. Dwa wcześniejsze leżą z nadzieją, że może kiedyś przydadzą się jako statywy do lamp błyskowych. Nie mam Slika którego proponuję, ale oglądałem go wybierając trzeci raz statyw. To jest naprawdę minimalne minimum. Jeśli nie masz kasy na 330DX to nie kupuj nic, bo to co kupisz za 100 zł będzie jak nic.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lena&TheShadow Zobacz posta
    http://allegro.pl/statyw-budowlany-b...700482752.html

    Ale jakbym miała dokręcić d3s+400mm do statywu za 100zł to chyba wolałabym sobie sama statyw wystrugać z drewna. Sądzę, że mogłabym mu bardziej zaufać.
    To jest jak najbardziej trafna podpowiedź. Za 100 PLN nic sensownego nie znajdziesz, chyba że z używanych.
    Ps: Lena bardzo się stęskniłem za Twoimi celnymi uwagami, tak długo Cię nie było...

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •