Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Może i idealista ale kiedy wybuchła mi płyta w nagrywarce (wtedy jeszcze CD) to korzystałem z takie porady z powodzeniem... no ale łatwiej psioczyć, mówić, że jest beznadziejnie i ogólnie do du...

    Co do samego tematu. Posiadam D90 i jestem BARDZO zadowolony ale chwilami brakuje mi wyższego używalnego ISO - jeśli zdarza Ci się robić zdjęcia w ciężkich warunkach oświetleniowych (mało światła) to polecam D7X00.

  2. #22

    Domyślnie

    Mam podobny dylemat.. na co zamienic D60...


    Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka
    D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX

  3. #23

    Domyślnie

    I myślisz, że dla Ciebie będzie inne rozwiązanie? Nie.

    Nie masz kasy, to kup D90 lub D5100, masz trochę więcej kasy, to kup D7k, masz dużo kasy to kup D7100, a jak masz bardzo dużo kasy, to D600/D610
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puciek Zobacz posta
    I myślisz, że dla Ciebie będzie inne rozwiązanie? Nie.

    Nie masz kasy, to kup D90 lub D5100, masz trochę więcej kasy, to kup D7k, masz dużo kasy to kup D7100, a jak masz bardzo dużo kasy, to D600/D610
    E tam, jak się ma duuużo kasy to się kupuje D4. Po co bawić się w półśrodki?
    Nikon

  5. #25

    Domyślnie

    tak jak pisałem, przesiadłem się z d60 na d7000, pierwsze wrażenia super, dużo lepsza praca na wysokich czułościach i w ogóle ergonomia, dostęp do funkcji znacznie lepszy..
    Mój zachwyt d7000 spotęgował się niedawno, gdy miałem zlecenie, gdzie było mi zdecydowanie wygodniej pracować na dwie puszki, był to bardzo dynamiczny reportaż.
    Przygotowałem się w domu, obmyśliłem plan, na d7000 stałki (85 + 35) a na d60 postanowiłem zapiąć UWA z lampa, i pracować tak do ISO800...
    Gdy przyjechałem na miejsce, okazało się, że światła nie jest za dużo, moja koncepcja po pierwszym zdjęciu d60 okazała się nie trafiona.. jak ja mogłem używać tej puszki, jakiś koszmar
    Szumy wszędzie, af strasznie wolny, nie radzi sobie, no i to maleństwo, myślałem, że zaraz wyleci mi z rąk, pomimo podpiętego gripa..
    zostawiłem d60 w torbie i robiłem żonglerkę szkłami
    Tak wiec, nie zastanawiaj się tylko sie przesiadaj na d7000, u mnie af działa pewnie, znikomy odsetek nietrafionych zdjęć (mikrokalibracja z 85 na -15 z 35 na -10)

    zapewne ktoś napisze, że jak przesiądę się na FF to zobaczę taką samą różnice, .... podejrzewam ale niestety nie pozwalają na to fundusze
    NIKON

  6. #26
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    41

    Domyślnie

    Witam. Miesiąc temu przesiadłem się z D60 na D7100, różnica ogromna. Jestem bardzo zadowolony- jak na razie - D60 pozostał.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •