Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Jakie roznice: Photoshop CS i CE

    Mam serdeczna prosbe o wyjasnienie czy sa ( a jezeli tak, to jakie) roznice w PS CS i CE.
    Zamierzam zakupic ksiazke Fotografia cyfrowa. Edycja zdjec Scota Kelb'ego. W ksiazce wszystkie przyklady sa oparte na PS CS a ja mam CE i zastanawiam sie czy w "moim" programie zrobie wszystko o czym pisza w w/w ksiazce.

    Tradycyjnie z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi i podpowiedzi

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam !!!
    Jacek
    <Zorba>S.

  2. #2

    Domyślnie

    Książki Kelbego - rewelacyjnie i z jajem pisane. Kup ją. CE - wersja dla Centralnej Europy (z polskim interface).
    Pozdrawiam
    Grzegorz

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki Gelo5 - o to mi chodzilo.
    Kupie juz teraz na pewno.
    Pozdrawiam !!!
    Jacek
    <Zorba>S.

  4. #4

    Domyślnie

    Witaj Zorba

    Gelo5 napisał:

    Książki Kelbego - rewelacyjnie i z jajem pisane. Kup ją. CE - wersja dla Centralnej Europy (z polskim interface).
    Jeżeli CE oznacza Centralna Europa to co oznacza CS?

    Oznaczenie CS Creative studio ( jest to pełna wersja programu PS) CE Creative Efect (wersja tzw. obcięta) Kolega Gelo 5 widać nie wie, żę CS jest też w wersji polskojęzycznej.
    Co do książki Kelby'ego jest super. Wystrzegaj się innych pozycji wydawnictwa Helion typu "oficjalny podręcznik PS" itp. Wykonanie tragedia a do tego czarno biała.

    Pozdrawiam
    ___________
    Pozdrawiam
    Tomasz

  5. #5

    Domyślnie

    Po raz pierwszy czytałem Kelbego, kiedy używałem jeszcze PS 7. Nie przeszkadzało, inspiruje, choć po pewnym czasie Kelby staje się powtarzalny i łatwy do przewidzenia - taki jego styl. Ale mimo wszystko tej pozycji nie można pominąć - według mnie lektura obowiązkowa.

  6. #6

    Domyślnie

    Jeżeli obowiązkowa to kupuję


    pozdrawiam
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez step.tom
    Witaj Zorba

    Gelo5 napisał:

    Książki Kelbego - rewelacyjnie i z jajem pisane. Kup ją. CE - wersja dla Centralnej Europy (z polskim interface).
    .. Kolega Gelo 5 widać nie wie, żę CS jest też w wersji polskojęzycznej.

    Pozdrawiam
    Wie, wie ale jeśli uważasz, że CE oznacza wersję "obciętą" to jesteś w błędzie.Jest to pełna wersja przystosowana do wymogów języka polskiego (CE), z możliwością włączenia polskiego interfejsu użytkownika. Dopiero od wersji 9 czyli CS2 nie będzie dodawane CE (bo ma już w sobie).
    Zobacz sobie U DEALERA PHOTOSHOPA lub na pierwszej stronie TUTAJ .
    Pozdrawiam
    Grzegorz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •