Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Radom (obecnie)
    Posty
    78

    Domyślnie

    Mialem kiedys sigme w wersji DL do canona bylo to szklo, ktore sprzedalem najszybciej ze wszystkich. Wg mnie naprawde nie warto.
    Pozdrawiam
    Krzysiek

  2. #12

    Domyślnie Ojej

    Jak zwykle mieszacie w glowach biednym decydujacym sie na zakup uczestnikom forum.

    I co ja teraz biedny robaczek mam poczac? Po kilkudniowym sleczeniu w necie zdecydowalam sie na nikkora 70-300 D ED. Nie chcialabym go porownywac do serii G, ale czy nie zrobilam bledu nie decydujac sie na sigme? Poradzcie cos... Zawsze moge go sprzedac...

    P.S. Dodam ze mam sigme 105 macro wiec akurat samo makro nie jest dla mnie decydujacym elementem...

  3. #13

    Domyślnie

    mądre głowy twierdzą, że ten ED rysuje gorzej od G a jest prawie 2x droższy.
    Piotr
    fotoklamoty i ... koty

  4. #14

    Domyślnie

    Nawet jesli nie rysuje gorzej, to porownania bezposrednie wskazuja na porownywalna jakosc. Po co wiec przeplacac... Oczywiscie ED jest pewna przewaga, ale czy warta roznicy...? Wiele osob twierdzi ze Sigma jest lepszym wyborem...

  5. #15

    Domyślnie

    a gdzie moglabym dorwac jakies testy?

  6. #16

    Domyślnie

    Zobacz Ewuniu u Rockwell'a: http://www.kenrockwell.com/nikon/70300af.htm Nie odniosl sie bezposrednio do porownania ale kilka slow tam bedzie.

  7. #17

    Domyślnie

    Coz... Nie wyglada to najlepiej, ale z drugiej strony jak sie porownuje do takich drogich cudeniek to trudno sie dziwic.

    Jako ze za bardzo juz nie mam wyboru (obiektyw przybywa wlasnie) to pofoce nim troszke i najwyzej puszcze na allegro w sina dal.

  8. #18

    Domyślnie

    Jesli juz sie zdecydowalas na ten obiektyw, to wykorzystaj go maksymalnie. To mimo tych porownan i testow, bardzo solidna i jakosciowo dobra konstrukcja. Bedziesz zadowolona

  9. #19

    Domyślnie

    a co sadzicie o sigmie 70-210 APO f/2.8 (nie tej 70-200 if hsm)?

  10. #20

    Domyślnie

    Nie strzelałem z niej ale jak widzę światło 2.8 i APO to mi się zęby szczerzą, z radości.
    Ile takie cudo?
    Pozdrawiam
    Piotr
    fotoklamoty i ... koty

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •