Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    W białej wersji forum przypomina, ale kto używa białej wersji?
    To, co widzisz, nie jest tym co widzisz.

  2. #12
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    A ktoś nie używa?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #13

    Domyślnie

    Jeśli o mnie chodzi, to raz jeden, przegapiwszy last minute, postanowiłem zafundować sobie podróż w nieznane i przełączyłem na białą wersję (stad wiem jaki tam trójkąt z tego kwadrata). Było to traumatyczne przeżycie, toteż czym prędzej wróciłem na stare (czarne) śmieci.
    To, co widzisz, nie jest tym co widzisz.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2marekm Zobacz posta
    Może się komuś przydać.
    Jak wcześniej pisałem przeszedłem na tusze alternarywne kupowane w butelkach do drukarki Canon Pixma iP 6700D.
    W kraju są do nabycia kartridże samoresetujące. Niestety tylko w kolorach podstawowych i czarnym. Brak jest PM i PC. Musi być właściwy czip do danego koloru.
    Wczoraj otrzymałem zamówione same czipy w ilości 6 szt. do każdego koloru w cenie 10 $ zamówione na eBayu z Honk Kongu. Czas oczekiwania około 1 m-ca.
    Teraz to ja mogę drukować...koszt kilkukrotnie niższy niż na tuszach oryginalnych. Jakość nie do rozróżnienia.
    Kupione w kraju kartridże samoresetujące to wielki bubel. Dwa już nie działają. Dobrze, że mam same chipy kupione j/w. które mogą też okazać się lipą.

  5. #15

    Domyślnie

    Kącik fanów Dawida Podsiadło? Jakieś pitolenie o figurach geometrycznych tylko
    Dwie strony tematu i zero treści.

    Ja właśnie trafiłem na firmę OCP. Poprosiłem o darmowe próbki na niemieckiej stronie producenta, po czym następnego dnia dzwoni miła pani od polskiego dystrybutora,że mi chętnie sprzedadzą próbki
    Czekam na paczkę.

  6. #16

    Domyślnie

    Z powodu wyjazdu drukarka Canon nie używana około 1 miesiąca. Z lekkim niepokojem drukuję pierwsze zdjęcie....i wszystko w porządku, tusze OCP nie zaschły.

  7. #17

    Domyślnie

    No i wielka d..a
    Tusze OCP zachwalane przeze mnie kończą się. Próbowałem kupić następne /6 kolorów/, a tu brak w ofertach internetowych.
    Jakie byście polecali najlepsze, oczywiście oprócz oryginałów, do drukarek Canon ?
    Bezlusterkowiec Sony i kilka słoików

  8. #18

    Domyślnie

    Problem sam się rozwiązał. Kupiłem drukarkę termosublimacyjną DNP DS620 /że się pochwalę/ i pozbyłem się kłopotów z tuszami, papierami, oprofilowaniami, zatykaniami głowić i setkami innych problemów związanych z atramentówkami
    Bezlusterkowiec Sony i kilka słoików

  9. #19

    Domyślnie

    Odświeżę, skończył mi się komplet tuszy OCP a więc wchodzę na Agawe i jest coś nie tak. Jakiś czas temu rzeczywiście ich nie było. Teraz widzę są ale z niższą ceną. kiedyś płaciłem za ćwiartkę 100-200 zeta a teraz niecałe 5 dych. Ktoś jeszcze używa OCP i wie o co chodzi?
    Dla mie bezkonkurencyjne atramenty jeżeli chodzi o zasychanie. Kolorki jak cie mogę, magenta mogłaby być trochę mocniejsza.
    D610 D70 N80-200/2,8 P200/4 N102/2,5 Taku55/1,8 ~135 N18-70, Pixma IP4700+OCP tetenal photo silk & fomei nano pearl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •