Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Atramenty OCP do Canonów.

    Czy ktoś używa wymienionych tuszy ? Jaka jest Wasza opinia ?
    Sam przeszedłem na te tusze po powalających cenach oryginałów. Komplet oryginalnych tuszy do Canon Pixma iP6700D /6 szt. kartridży CLI-8 po 13 ml/ to najskromniej licząc 360 zł. Jaki amator to wytrzyma ?
    Na razie wrażenia jak najbardziej pozytywne. Oczywiście trzeba oprofilowć drukarkę...bez tego nie ma o czym gadać . Używam papieru Tetenal HD Glossy Paper...cena rozsądna. Być może są lepsze w porównywalnej cenie. Wszelkie uwagi forumowiczów...bezcenne.

  2. #2

    Domyślnie

    pamietaj ze w cenie oryginalow placisz za parametry techniczne przedluzajace zycie glowicy... zamiennik jest tani bo jest... [mozna pisac ulubione slowo]

    dobre drukowanie nie jest tanie i nigdy nie bylo. zamienniki sa niestabilne jesli chodzi o kolory. musialbys profilowac praktycznie do kazdego zestawu od nowa.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    pamietaj ze w cenie oryginalow placisz za parametry techniczne przedluzajace zycie glowicy... zamiennik jest tani bo jest... [mozna pisac ulubione slowo]
    dobre drukowanie nie jest tanie i nigdy nie bylo. zamienniki sa niestabilne jesli chodzi o kolory. musialbys profilowac praktycznie do kazdego zestawu od nowa.
    Wszystkie aspekty PRZECIW, to ja już znam. Interesują mnie opinie o tuszach OCP.
    "Pindolę" życie głowicy Dwa komplety oryginałów to cena nowej drukarki.
    Kupiłem do samodzielnego napełniania po 100 ml, a więc problem niestabilności odpada. Jeśli się sprawdzą następny zakup to pojemność...ćwiartka /250 ml/ na kolor.

  4. #4

    Domyślnie

    Może się komuś przydać.
    Jak wcześniej pisałem przeszedłem na tusze alternarywne kupowane w butelkach do drukarki Canon Pixma iP 6700D.
    W kraju są do nabycia kartridże samoresetujące. Niestety tylko w kolorach podstawowych i czarnym. Brak jest PM i PC. Musi być właściwy czip do danego koloru.
    Wczoraj otrzymałem zamówione same czipy w ilości 6 szt. do każdego koloru w cenie 10 $ zamówione na eBayu z Honk Kongu. Czas oczekiwania około 1 m-ca.
    Teraz to ja mogę drukować...koszt kilkukrotnie niższy niż na tuszach oryginalnych. Jakość nie do rozróżnienia.

  5. #5
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Widzę Epson poszedł inną drogą niż Canon i jesli chodzi o niektóre modele drukarek, to swoje atramenty sprzedaje w takich cenach, że nikomu nie chce się robić podrób. Żeby tak Nikon robił np. z gripami.

    P.S. pozwoliłem sobie poprawić tytuł wątku.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Widzę Epson poszedł inną drogą niż Canon i jesli chodzi o niektóre modele drukarek, to swoje atramenty sprzedaje w takich cenach, że nikomu nie chce się robić podrób. Żeby tak Nikon robił np. z gripami.

    P.S. pozwoliłem sobie poprawić tytuł wątku.
    Canon zawsze był pazerny na kasę . Życzę mu wszystkiego najgorszego .
    Jak poprawiłeś literówkę wątku ? Próbowałem bez powodzenia.

  7. #7
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2marekm Zobacz posta
    Canon zawsze był pazerny na kasę . Życzę mu wszystkiego najgorszego .
    Jak poprawiłeś literówkę wątku ? Próbowałem bez powodzenia.
    Jeszcze bardziej pazerny na kasę jest HP. Tytuł wątku mogą zmienić tylko zieloni lub admin, jesli na przyszłość chcesz poprawić coś w swoim wątku, a czas 30 min. na edycję już minął lub chodzi o tytuł, raportuj to (trójkąt z wykrzyknikiem pod avatarem).
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 12-12-2013 o 10:19
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    (trójkąt z wykrzyknikiem pod avatarem).
    :O

  9. #9
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Ale, że co? Że o tym piszę? Czy, że nie jest to trójkąt z wykrzyknikiem?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  10. #10

    Domyślnie

    no to drugie znaczy wykrzyknik to jest, ale trojkata to nijak nie przypomina

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •