Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kata 3N1-25

  1. #1

    Domyślnie Kata 3N1-25

    Mój dotychczasowy plecak bardzo się skurczył i dlatego też planuję zakup nowej jak w tytule. Nie mam możliwości jednak zobaczyć go na żywo. Chodzi mi w zasadzie tylko o to czy plecak ten jest na tyle szeroki, że pomieści puszkę z dołączonym N 70-200 VR I. Plecak jeszcze musi dodatkowo zmieścić N 14-24 i N 85 ale z tym to już chyba nie będzie problemu. Proszę zatem o pomoc wszystkich, którzy mają lub mieli do czynienia z tym plecakiem bo nie wiem czy jest sens w ogóle zawracać sobie głowę. Ew. biorę jeszcze pod uwagę Tamrac Evolution 8 ale ten jest chyba sporych rozmiarów a plecak musi służyć jako bagaż podręczny w samolocie.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie chcę niepotrzebnie mieszać w wątku, ale miniony miesiąc zastanawiałem się jaki plecak kupić.
    U mnie ma pomieścić body z podpiętą 300 i kilka innych.
    Zastanawiałem się nad różnymi, pytałem użytkowników o opinie, również na forum przez priv i koniec końców zakupiłem nówkę Lowepro Flipside 400 AW za 299pln. Nie jest to jakiś klocek na plecach, wiem, że nikt nie "pożyczy" sobie mojego sprzętu w tłumie. Ma dobre szelki, pas biodrowy.
    Patrzyłem pod kątem jak jak najlepszej ochrony sprzętu, wygody przy dłuższych wycieczkach, fajnego dostępu do body z obiektywem.
    Na puszkę z dołączonym N 70-200 starczy pewnie jakiś mniejszy niż 400 AW.
    Nie wiem czy używasz gipa ale nie każdy mieści swobodnie body z gripem. Mój akurat ma wkładkę do tego celu, taką "poduszkę", którą można wyjąc gdy body ma gripa.
    Pozdrawiam Łukasz
    Nikon + Nikkor
    https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gatewayfl Zobacz posta
    Nie chcę niepotrzebnie mieszać w wątku, ale miniony miesiąc zastanawiałem się jaki plecak kupić.
    U mnie ma pomieścić body z podpiętą 300 i kilka innych.
    Zastanawiałem się nad różnymi, pytałem użytkowników o opinie, również na forum przez priv i koniec końców zakupiłem nówkę Lowepro Flipside 400 AW za 299pln. Nie jest to jakiś klocek na plecach, wiem, że nikt nie "pożyczy" sobie mojego sprzętu w tłumie. Ma dobre szelki, pas biodrowy.
    Patrzyłem pod kątem jak jak najlepszej ochrony sprzętu, wygody przy dłuższych wycieczkach, fajnego dostępu do body z obiektywem.
    Na puszkę z dołączonym N 70-200 starczy pewnie jakiś mniejszy niż 400 AW.
    Nie wiem czy używasz gipa ale nie każdy mieści swobodnie body z gripem. Mój akurat ma wkładkę do tego celu, taką "poduszkę", którą można wyjąc gdy body ma gripa.
    Pozdrawiam Łukasz
    Mam gripa ale widziałem w internecie, że ta Kata mieści puszkę z gripem. O to więc się nie martwię. A co do Lowepro to muszę się przyglądnąć. Kata mi jakoś tak spasowała wizualnie i czytałem testy, że jest bardzo dobra. Chodzi mi tylko czy pomieści body z 70-200. Dzięki za info.

  4. #4

    Domyślnie

    Mam Kata 3n30 i jest on gigantyczny. Moje D90 miesci sie w poprzek i w głąb i nadal lata luzem. Moim zdaniem spokojnie wejdzie profi puszka z gripem.
    Dominik
    Fujifilm X10 | D90 | S 10-20 | T 28-75 | N 70-300 VR | N 35 | Metz 58 AF1 | Metz 48 AF1 l Lensbaby
    flickr

  5. #5

    Domyślnie

    Do Kata 3n1-20 bez problemu miesci sie d5100 z gripem i podpietym tamronem 70-300. Jest jeszcze dosc miejsca na trzy mniejsze szkła.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Flik Zobacz posta
    Do Kata 3n1-20 bez problemu miesci sie d5100 z gripem i podpietym tamronem 70-300. Jest jeszcze dosc miejsca na trzy mniejsze szkła.
    Tylko, że Tami 70-300 jest zdecydowanie mniejszy niż N 70-200 VR
    Pewnie będę musiał zamówić plecak i sprawdzić czy wszytko się zmieści i ew. oddać jak się okaże za mały. A tego właśnie chciałem uniknąć

  7. #7

    Domyślnie

    Fakt mój błąd, myślałem o N 70-300 VR.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •