Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Statyw do 250-300zł. Statyw sunset gd 3000 wyrzucić czy używać?

    Witam. Jestem tu nowa i z góry przepraszam, jeżeli temat napisałam w złym wątku.

    Od niedawna interesuję się fotografią, jak wiadomo początki bywają różne, ale nie o tym.

    Aktualnie jestem w trakcie wyboru statywu, jak wiadomo jestem totalnym `żółtodziobem` + moje środki na statyw są ograniczone.

    Na strychu znalazłam statyw " Sunset GD 3000 tripod", rozłożyłam go. Jest dość ciężki, wykonany z metalu(chyba aluminium) jednak w internecie nie znalazłam żadnych konkretnych informacji na jego temat, prócz tego że jest "made in japan" i chyba bardzo dawno temu był produkowany.

    Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tego statywu, tej firmy?
    Czy ktoś ma może jakiś sposób co zrobić, gdy głowica `ciężko się rusza`?

    I ostatnie moje pytanie czy ktoś poleca jakiś statyw tak do 250-300zł? Czy w ogóle opłaca się jakiś kupować, czy lepiej chwilkę poczekać i dozbierać?

    Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    to, że jest cięzki to tylko zaleta bo będzie stabilnie.
    Głowica może wystarczy delikatnie przesmarować, może akurat nada się ten statyw i nie będzie potrzeby kupna nowego
    NIKON

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez uralle Zobacz posta
    Witam.Na strychu znalazłam statyw " Sunset GD 3000 tripod"
    Zerknij tutaj:
    http://nando67.wordpress.com/2010/04...ipod-vs-noxon/

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez uralle Zobacz posta
    I ostatnie moje pytanie czy ktoś poleca jakiś statyw tak do 250-300zł? Czy w ogóle opłaca się jakiś kupować, czy lepiej chwilkę poczekać i dozbierać?
    Zależy w jakich warunkach i typie fotografii chcesz go używać..? (wycieczki, przyroda, domowe studio, jakie body i szkło ma utrzymać, itp.)
    Najogólniej podchodząc do tematu to Silk PRO 330DX (za 250 nowy już kupisz) ale ten, który już masz może przecież Ci wystarczyć.
    Nikon + Nikkor
    https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •