Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie kompakt/bezlusterkowiec z wizjerem

    Koledzy, szukam "apraciku", ale z fizjerem do 3tys. Jawi mi sie tylko fuji x20? Macie inne typy?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luxius Zobacz posta
    Koledzy, szukam "apraciku", ale z fizjerem do 3tys. Jawi mi sie tylko fuji x20? Macie inne typy?
    Nex6 z jakimś tanim obiektywem. Kit E1650 albo E1855, Sigma 30/2.8, Sigma 19/2.8.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli może być kompakt.....

    Już za chwilę, już za moment.... Olympus Stylus 1

    http://www.optyczne.pl/6276-news-Olympus_STYLUS_1.html

    Duży wizjer elektroniczny, stałe światło 2,8, duży zoom, dobry obrazek. Wygląd może się podobać.
    Cena raczej zmieści się w podanym zakresie.
    Ostatnio edytowane przez jm ; 01-11-2013 o 18:45
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  4. #4

    Domyślnie

    Nie wiem do czego masz odniesienie myśląc "wizjer", ale proponuję zajżeć w ten wizjer ktory planujesz, bo swego czasu jak myslalem o kompakcie z wizjerem i zajżałem w te w x10 czy coolpiksie Pxxx, to się przestraszyłem.
    Völkchlor

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    widać dobrze tylko, że troszkę mało, choć w pewnych sytuacjach bije na głowę elektroniczne
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #7

    Domyślnie

    Tego że patrzysz jak w tunel, a nie jak w wizjer. Ale to moze być wielce subiektywna rzecz, wiele osob ich używa i sobie chwali, ja jestem troche skrzywiony wielkimi wizjerami
    Völkchlor

  8. #8

    Domyślnie

    Polecam Fuji X20, to bardzo wdzięczny aparacik z niezłym wizjerem jak na ten rodzaj sprzętu.
    Miałem różne lustrzanki ale nie jestem skrzywiony. Po prostu trzeba wiedzieć czego się oczekuje i co
    komu potrzeba? Najlepiej sprawdź go osobiście i porównaj z innymi w tej klasie.
    Pozostałych parametrów, Fuji też nie musi się wstydzić.
    No może za wyjątkiem zasilania.., ale akumulator kosztuje 17 zł.
    Frajda z fotografowania tym Fujikiem jest zaj......
    Blog

  9. #9

    Domyślnie

    Fuji x20 juz w rodzinie, wizjer naprawde spoko, dzieki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •