Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66
  1. #61

    Domyślnie

    Z tego co widzę najbardziej promuje się prace z obcych ziem,oczywiście nie ujmując niczego autorom tych zdjęć bo są na wysokim poziomie.

    Mam na myśli oczywiście krajobraz
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pablo 77 Zobacz posta
    Z tego co widzę najbardziej promuje się prace z obcych ziem, […]
    To zupełnie nie tak. Ot po prostu, najwięcej nadesłanych zdjęć pejzażowych pokazywało krajobraz spoza granic naszego kraju -- niestety. Może to dlatego, że gro pejzażystów z naszego forum mieszka na wyspach?
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  3. #63

    Domyślnie

    Ja akurat podesłałem oba obrazki z Polski
    A to, że akurat sporo jest "zagramanicznych landszaftów" w niczym mi nie przeszkadza. Nie robimy przecież ograniczenia tematycznego typu "12 najpiękniejszych miejsc w Polsce" czy coś w tym stylu.
    Dodatkowo bardziej egzotyczne krajobrazy przez swoją niecodzienność są często ciekawsze od tym naszych widywanych codziennie. Nie mówię, że nie mamy pięknych miejsc w Polsce - chyba wiecie co mam na myśli
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 18-11-2013 o 09:47 Powód: pis. Naszych-------------->naszych
    Z5; Voigt15; N35/1.8S; Vil85/1.8; SB700; Statywy; torby; plecaki itd.itp

  4. #64
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2011
    Miasto
    wielkopolska
    Posty
    97

    Domyślnie

    Hmm... W regulaminie stoi: "10.11 – 18.11 – głosowanie nad zdjęciami"
    Szukam i szukam ale nie widzę nigdzie ankiety z głosowaniem. Coś się przesunęło w terminie czy jednak jest gdzieś ta możliwość zagłosowania?

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meu Zobacz posta
    Hmm... W regulaminie stoi: "10.11 – 18.11 – głosowanie nad zdjęciami"
    Szukam i szukam ale nie widzę nigdzie ankiety z głosowaniem. Coś się przesunęło w terminie czy jednak jest gdzieś ta możliwość zagłosowania?
    głosowanie

  6. #66

    Domyślnie

    lipa z tym glosowaniem straszna(dlaczego sa 3 podstrony z numerami do glosowania,zmylka totalna) myslalem ,ze mozna glosowac w sumie na 12 zdjec na kazdej z podstron po 4 zdjecia
    jesli da rade to chcialbym wycofac swoje glosy i zaglosowac raz jeszcze

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •