Close

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 116
  1. #11
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Icemaster: ja jeszcze niedawno bralem aktywny udzial w wiely dyskusjach coś tam vs. coś tam....ale przemyslalem sprawe i stwierdzilem iz nie warto Szkoda na to czasu...lepiej robic fotki. Sa ludzie ktorzy wiedzą swoje i w zaden sposob ich nie przekonasz. Takie ich prawo...jednak dyskusje sa calkowicie bez sensu.

  2. #12

    Domyślnie

    najlepsze ze to pisze koles ktory ma 10D

  3. #13

    Domyślnie

    Poza tym jak chesz pogadać z Czachą.. można odwiedzić go na forum Khanoniarzy albo plfoto... ale cyberfoto .. ?

    Buuerk

  4. #14

    Domyślnie

    kiedys myslalem ze Czacha to powazny gosc, ale teraz widze ze jest tragicznym, niedostepnym canoniarzem...

  5. #15

    Domyślnie

    Może ten koleś tylko pisze, że ma 10D, albo ma jakiś tandetny obiektyw, albo backfocus albo robi wszystko z czasem 1/15, albo celowo podpuszcza.
    Proponuję Icemasterowi wydać oficjalny zakaz wchodzenia na cybefoto.
    A jak znowu wejdzie, to za pokutę na zjeździe stawia wszystkim piwo

  6. #16

    Domyślnie

    Icemaster, powtarzam Ci, wielu ludzi bedzie sie z Toba spieralo dla zasady. Dales juz popis przy wyzszosci Nikona nad Canonem i zostales zapisany do ciemnej ksiegi Canonierow. Czacha, ktorego posty cenilem zanim zachorowal na kanofobie, da Ci lupnia mimo iz moze wiedziec ze masz racje. DAJ SOBIE LUZU CHLOPIE.

  7. #17

    Domyślnie

    Ale Czacha przyznał kiedyś podczas dyskusji że nie jest z przekonania Canoniarzem, powiedział że idałem jest F100, i że jak Nikon zrobi coś ciekawego nowego to nie wyklucza przerzucenia się .... To nie słowo w słowo ale taki był sens wypowiedzi .. Nie zaliczał bym go więc do Ortodoksów Teamu C. ... są gorsi

    Pzdr.

  8. #18

    Domyślnie

    Admin.... staram sie , wierz mi

  9. #19

    Domyślnie

    Heh, jak ma sie kiepski obiektyw to i niema czego wymagac.

    Robilem zdjecia tez hybryda ... owszem, ostrosc niezla.

    Jak dostalem w raczki d70, ostrosc +2 to mnie powalilo.

    A tak na marginesie to wole mormalna ostrosc .. jesli istnieje taka potrzeba to lekko podostrzam programowo bez widocznych uszkodzen pliku (jpg), a juz nie mowie o NEF`ie.

  10. #20

    Domyślnie

    cytat nr 2 :
    "ice, przejzyj chlopie na spokojnie zdjecia porownawcze takiego olka c8080, d70 oraz 300d.. moze w koncu dostrzezesz ze zdjecia z olympusa sa ostrzejsze niz z tych dwoch lustrzanek"

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •