Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie downgrade javy do wersji 7 update 40

    Witam,

    potrzebuję wykonać na szybko downgrade javy 7 update 45 do wersji 40.

    Jak to zrobić?

    system to win 7 32 bit.

    sprawa jest dosyć pilna - proszę o pomoc.

    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Odinstalować nową javę i pobrać starszą wersję i zainstalować. http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&...,d.Yms&cad=rja
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  3. #3

    Domyślnie

    ok, dzięki plik pobrany ale jak odinstalować wersję 45?

    pytanie lamerskie ale używam windowsa tylko do składania podpisów elektronicznych i nie bardzo go ogarniam.

    W katalogu z Javą nie widzę pliku do odinstalowania. W panelu kontrolnym Javy również nie dostrzegam takiej opcji...

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    kurcze nie mogę tego pobrać. Ta java to jakaś masakra.... no nie mogę. W IE komunikat o zamknięciu innej przeglądarki, chociaż chodzi tylko IE a jak uruchomię linka w firefox to mam na stronie dwie nieaktywne wtyczki z czego jedna jest opisana jako niebezpieczna. Kur.. na stronie javy... no i oczywiście proces pobrania apletu nie rozpoczyna się..

    Ok, aplet się uruchomił (w IE). Dostałem komunikat, że nie ma starej wersji javy na tym komputerze, zainstalowałem javę z pliku podanego w drugim poście, proces przebiegł prawidłowo, uruchomiłem kompa raz jeszcze i... ciągle mam jave 7 update 45...

    pomocy...
    Ostatnio edytowane przez Marcin Jakubowski ; 21-10-2013 o 12:34

  6. #6

    Domyślnie

    Ctrl + alt + del i sprawdzasz czy nie ma firefox.exe, iexplore itd. Jeśli chodzi o IE to jesli masz właczone jakieś live, Lync lub outlooka to one bardzo częstw współdzielą komponenty i może pokazywać że przeglądarka jest odpalona.

    W ff trzeba kliknąć na applet i go odblokowac w okienku które się pojawi. W chrome wystarcza klinięcie w zgodę i potem zaakceptować odpalenie apletu.

  7. #7

    Domyślnie

    dobra na chrome poszło trochę lepiej
    sytuacja wygląda tak:
    mogę zaznaczyć wersję 40 , nie mogę zaznaczyć wersji 45. Jakieś pomysły?

    ok,
    doczytałem, można odinstalować ręcznie z folderu programy.

    dzięki za pomoc tak czy inaczej
    Ostatnio edytowane przez Marcin Jakubowski ; 21-10-2013 o 12:51

  8. #8

    Domyślnie

    Panel sterowania->programy->odinstaluj i potem wykasować folder java z dysku. Będzie w program files (x86) (wersja 32bit) lub program files (po polsku pliki programów - o ile się nie mylę)
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  9. #9

    Domyślnie

    dzięki, odinstalowałem ręcznie. Problem rozwiązany i znowu mogę podpisywać się w necie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •