Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Zamiennik do vanguard QS-60?

    Pytanie jak w temacie - zakupiłem głowicę vaguarda (bbh-100) z płytką szybkozłączką QS-60. Potrzebuję drugiej na szybszą wymianę a tu cena a la 150 zł. I już będąc "w drodze" na zakupy na ebayu pomyślałem, że może ktoś przeboksował temat i coś podpowie?
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  2. #2

    Domyślnie

    Wygląda mi to na standard ArcaSwiss więc poszukaj czegoś takiego jak Tripo, Benro, Fotopro itp.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  3. #3

    Domyślnie

    Adolfik9501 - dzięki za odzew
    Tak, już tak szukałem ale mam problem z wymiarami - trochę za dużo do przekopania... ale to dobry pomysł, spróbuję uderzyć bezpośrednio do jakiegoś sklepu.
    A gdyby ktoś zechciał sprawdzić wymiary swoich płytek to byłbym wdzięczny - może coś się trafi/dopasuje szybciej.

    "Moja" płytka vanguarda ma wymiary 40,03 x 38,26(szerokość stopki) i wysokość stopki 5,6 mm. Tu można ją podejrzeć.

    Najważniejsze są wymiary stopki zamiennika - szerokość i wysokość stopki nie powinny być mniejsze choć mogą być ciut większe.

    heh, mam nadzieję, że jak poszukiwania się powiodą to ktoś jeszcze skorzysta
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •