Close

Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 71516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 185

Wątek: Sony RX10

  1. #161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Oczywiście, że posiada. Tryb nazywa się A, wprowadzasz wartość iso i przysłonę, reszta się dobierze sama.
    Dzięki wielkie moderatorze
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  2. #162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Dzięki wielkie moderatorze
    Polecam się

  3. #163

    Domyślnie

    Pytanie do posiadaczy RX10. W czym nosicie ten aparat? Zależy mi na czymś możliwie małym, aby nie powiększać rozmiaru aparatu. Zaproponujecie coś?
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  4. #164

    Domyślnie

    Określ dokładniej o co Ci chodi. Oryginalny futerał do rx10 jest fajny. Możesz tez po prostu kupić jakiś cienki neoprenowy pokrowiec, jak cchesz w torbę wrzucać.

  5. #165

    Domyślnie

    Oryginalny pokrowiec kosztuje 350pln i jest bardzo upierdliwy w użytkowaniu. Dodatkowo bardzo powiększa ten aparat. Myślałem nad jakimś pokrowcem Lowepro, Kata etc. ale bez zbędnych kieszonek odstających na zewnątrz.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  6. #166

    Domyślnie

    @stachmuszel sprawileś sobie RX10? Troche duży, szczegolnie w porównaniu do RX100, czy G7X.
    Pozdrawiam, Jurek.

  7. #167

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Juriko Zobacz posta
    @stachmuszel sprawileś sobie RX10? Troche duży, szczegolnie w porównaniu do RX100, czy G7X.
    Tak, właśnie dzisiaj przyjechał. Zdecydowanie większy o RX100 i G7x, ale mam też LX100. Konstrukcja tego aparatu zniewoliła mnie i zapragnąłem go mieć. Co prawda jest to mk1, ale matryca 1'' ta sama co RX100 mk2 i G7x. A że G7x wspominam baaardzo miło, dałem szansę RX10. 4k mam w LX100, a w RX10 FHD jest wystarczająco dobre, bo zrzucane z całej powierzchni matrycy do 5K, a później zmniejszane do FHD. Jak zwykle po zakupie takiej zabawki sto tysięcy myśli, jakie akcesoria.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  8. #168

    Domyślnie

    Jeśli ktoś poszukuje RX10 w tym momencie jest na promocji w Amazon.es za 549EUR (w koszyku po doliczeniu kosztu wysyłki i różnicy w VAT wychodzi 566EUR), oferta ważna przez najbliższe 4 godziny.

    https://www.amazon.es/Sony-DSC-RX10-...dp/B00FWUDEEW/
    Ostatnio edytowane przez draco_krk ; 13-11-2017 o 21:12

  9. #169

    Domyślnie

    @stachmuszel Jaka cecha w szczególności spowodowała chęć posiadania. obiektyw z 2,8/200 na długim końcu, ergonomia, czy coś innego?
    Pozdrawiam, Jurek.

  10. #170

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Juriko Zobacz posta
    @stachmuszel Jaka cecha w szczególności spowodowała chęć posiadania. obiektyw z 2,8/200 na długim końcu, ergonomia, czy coś innego?
    Juriko, wszystkie cechy po trosze. Obiektyw, matryca, ergonomia, budowa aparatu, a tak najbardziej to chęć posiadania nowej zabawki
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 71516171819 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sony 16-50 vs Sony 20
    By emerlu in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 07-04-2015, 21:43
  2. Sony 16-50 vs Sony 20
    By motoluka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-02-2015, 15:20
  3. Rx10 czy fz1000
    By lukaz in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-12-2014, 22:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •