Close

Strona 987 z 1914 PierwszyPierwszy ... 487887937977985986987988989997103710871487 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 861 do 9 870 z 19131
  1. #9861

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin90 Zobacz posta
    No i stało się... Jestem szczęśliwym posiadaczem A7
    Posiadacz A7, podobnie jak nabywca używanego samochodu jest szczęśliwy dwa razy.
    Pierwszy raz, kiedy kupuje i drugi raz, kiedy sprzedaje. A przynajmniej tak powiadają.

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Stroboss 36s i po kłopocie.
    Nie miałem tego w ręku, ale to może być ciekawa mała lampka. Tyle, że LP 36 podana jest nieco na wyrost, zapewne ze względów marketingowych, czyli realnie jakieś 2/3 tego, poza tym zasilana dwoma paluszkami, co też nie wpływa na wydajność, no i sam producent podaje, że nie obsługuje wspomagania AF w aparatach Nex i Alfa.
    Czyli zonk.

  2. #9862

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Nie miałem tego w ręku, ale to może być ciekawa mała lampka. Tyle, że LP 36 podana jest nieco na wyrost, zapewne ze względów marketingowych, czyli realnie jakieś 2/3 tego, poza tym zasilana dwoma paluszkami, co też nie wpływa na wydajność, no i sam producent podaje, że nie obsługuje wspomagania AF w aparatach Nex i Alfa.
    Czyli zonk.
    Mam tą lampkę. Kupiłem za jakieś śmieszne pieniądze, za niecałe 400 zł. Nie chciałem nic systemowego (czytaj drogiego), bo używam lampy 3-4 razy w roku.

    Jak dla mnie bardzo fajna lampa. Mała, lekka. Na imprezach rodzinnych nie spotkałem się z sytuacją, żeby za słabo błyskała. Dogaduje się dobrze z body, jedyna wada - potrzebuje dobrych baterii, bo długo się ładuje po mocnym wyzwoleniu

  3. #9863

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fan911 Zobacz posta
    Dogaduje się dobrze z body, jedyna wada - potrzebuje dobrych baterii, bo długo się ładuje po mocnym wyzwoleniu
    No ok, ale to raczej cecha, nie wada, bo z dwóch paluszków cudów sie nie wyczaruje.
    A jak z tym wspomaganiem AF, działa w końcu, czy nie?

  4. #9864

    Domyślnie

    Ten GN 36 to pewnie przy zoomie 105 mm. Wiele lamp teraz ma GN w okolicach 58 (i ma to "zaszyte" w nazwie modelu), tyle, że to przy zoomie 180-200 mm. Cofniemy zoom do 50 czy 35 i czar pryska - z GN 58 nagle robi się 28-30.

  5. #9865

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Posiadacz A7, podobnie jak nabywca używanego samochodu jest szczęśliwy dwa razy.
    Pierwszy raz, kiedy kupuje i drugi raz, kiedy sprzedaje. A przynajmniej tak powiadają.
    Słyszałem coś takiego też względem Fuji. Jednak po starym xe1 miałem Canona 70d z 17-55 2.8, chwilę canona 1300d, nikona d3200(albo 3100, nie pamiętam) i jak na razie oprócz a7 żaden z tych aparatów nie był mi w stanie zastąpić Fuji. Także a7 nie zamierzam sprzedawać

  6. #9866

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin90 Zobacz posta
    Słyszałem coś takiego też względem Fuji. Jednak po starym xe1 miałem Canona 70d z 17-55 2.8, chwilę canona 1300d, nikona d3200(albo 3100, nie pamiętam) i jak na razie oprócz a7 żaden z tych aparatów nie był mi w stanie zastąpić Fuji. Także a7 nie zamierzam sprzedawać
    Nie słuchaj go, bo to zazdrośnik. Ma za duże graby to i nie jest w stanie operować takim malutkim cudem technologii jak Soniacz. A Canoniarze przecież cieszą się trzy razy: gdy kupują Canona, potem gdy ktoś ich z tego Canona wybawi za połowę ceny, z pocałowaniem ręki, a trzeci raz gdy po tej traumie przesiądą się na Nikosia
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 18-01-2018 o 16:36

  7. #9867

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Nie słuchaj go, bo to zazdrośnik. Ma za duże graby to i nie jest w stanie operować takim malutkim cudem technologii jak Soniacz. A Canoniarze przecież cieszą się trzy razy: gdy kupują Canona, potem gdy ktoś ich z tego Canona wybawi za połowę ceny, z pocałowaniem ręki, a trzeci raz gdy po tej traumie przesiądą się na Nikosia
    Dobre dobre
    xpro2/ 23/ 56/ 10-24/ godox

  8. #9868

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Nie słuchaj go, bo to zazdrośnik. Ma za duże graby to i nie jest w stanie operować takim malutkim cudem technologii jak Soniacz.
    Puchu - prawda li to z tym cudem? Bo mnie się wydaje, że cz4rnuch znowu coś ściemnia.

  9. #9869

    Domyślnie

    Jak oceniacie FE16-35/4? Jakieś opinie, najlepiej na A7II?
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  10. #9870

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Puchu - prawda li to z tym cudem? Bo mnie się wydaje, że cz4rnuch znowu coś ściemnia.
    A skąd ja mam to wiedzieć? Pytanie chyba nie do mnie, bo, jak wiesz, nie jestem entuzjastą fotografii w wykonaniu firmy od telewizorów...
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

Strona 987 z 1914 PierwszyPierwszy ... 487887937977985986987988989997103710871487 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •