Close

Strona 933 z 1914 PierwszyPierwszy ... 43383388392393193293393493594398310331433 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 321 do 9 330 z 19131
  1. #9321

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dannywrocek Zobacz posta
    Miałem poprawić, ale uznałem, że to będzie niezła prowokacja
    Takie mi się przypomniało z minionych lat:

    "Ja jestem pro, ja jestem pro, ja jestem pro,
    Ja jestem pro, ja jestem prowokator.
    Pionek historii, władzy trzon,
    Co wyzwala w was emocje, burzy krew!
    Ja funkcjonariusz nieuchwytny,
    Po cichu zjawiam się i niknę,
    I z igły widły robię, wodę z mózgu, ludu gniew!
    To ja wyciągam ludzi na zwierzenia
    I ja najgłośniej zawsze w tłumie krzyczę,
    A jeśli mi uwierzą i jeśli zawtórują,
    To wielu z nich dość długo będzie milczeć!"
    ...

    Pozdrawiam, Jurek.

  2. #9322

    Domyślnie

    @damiroz: warto go kupić (stosunek ceny do jakości),czy jednak szkoda pieniędzy,jeśli miałoby to być podstawowe szkło na każdą okazję?
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  3. #9323

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dannywrocek Zobacz posta
    Wolniejsze od N35 DX? Mnie w sumie bardziej optycznie interesuje, sportu ani jakiś dynamicznych scen nie fotografuję (poza swoimi dziećmi, które na miejscu dłuższej chwili, niż jakieś 3 parseki nie usiedzą). Ponieważ na cropie używam i lubie 35 mm, zakładam, że na FF 50 mm będzie akurat dla mnie.
    Wolniejsze (nawet na C-AF, na single to jest jeszcze wolniejsze i głośniejsze). Należy też zwrócić uwagę, że im bardziej je przymkniemy tym w trybie AF-S będzie jeszcze nieco wolniej łapał ostrość.

    Co zaś się tyczy pytania czy warto? Optycznie jest to naprawdę przyzwoite szkło i tak naprawdę nie odstaje aż tak mocno od znacznie droższego Zeissa 55 1.8, ale mechanicznie to zupełnie inna liga. Głośny i wolny AF, brak uszczelnień to jego główne minusy. Jeśli Tobie to nie będzie przeszkadzało to IMO warto wydać te 1000 - 1200 zł.

    Zdecydowanie jednak nie jest to szkło na każdą okazję - w przeciwieństwie do Zeissa 55 1.8. Tutaj jakieś przykładowe moje foty z tego szkła:



    Ostatnio edytowane przez damiroz ; 25-09-2017 o 18:59
    A7R3 + 14 F2.8 + 55 F1.8 + 28-75 F2.8 + 135 F2

  4. #9324

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez damiroz Zobacz posta
    Wolniejsze (nawet na C-AF, na single to jest jeszcze wolniejsze i głośniejsze). Należy też zwrócić uwagę, że im bardziej je przymkniemy tym w trybie AF-S będzie jeszcze nieco wolniej łapał ostrość.

    Co zaś się tyczy pytania czy warto? Optycznie jest to naprawdę przyzwoite szkło i tak naprawdę nie odstaje aż tak mocno od znacznie droższego Zeissa 55 1.8, ale mechanicznie to zupełnie inna liga. Głośny i wolny AF, brak uszczelnień to jego główne minusy. Jeśli Tobie to nie będzie przeszkadzało to IMO warto wydać te 1000 - 1200 zł.

    Zdecydowanie jednak nie jest to szkło na każdą okazję - w przeciwieństwie do Zeissa 55 1.8. Tutaj jakieś przykładowe moje foty z tego szkła:



    Bardzo Ci dziękuję Dałeś mi dużo do myślenia Pozdrawiam.
    P.S. Bardzo fajne zdjęcia
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  5. #9325

    Domyślnie

    Hej
    Ponieważ po latach wyszedłem ze sprzętowej nory, i nie jestem zbyt zorientowany, stąd szybkie pytanie: czy dziś jeszcze warto kupić A7? Dokładnie to A7 z 50/1.8 za 4.5k. w MM?
    Dodam, że od kilku lat mam nex 5R z S30/2.8 i cały czas jestem z niego zadowolony...
    wybieram inne systemy

  6. #9326

    Domyślnie

    Jak jesteś zadowolony to nie warto. Lepiej tę kasę zainwestować w jakiś wyjazd.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  7. #9327

    Domyślnie

    Jest to jakieś rozwiązanie, tyle że Nex idzie dla córki, a ja potrzebuje czegoś nowego, cały czas w małym gabarycie, z wizjerem, z normalną stopką, z dostępnym 70-200, nawet f4...
    wybieram inne systemy

  8. #9328

    Domyślnie

    Cena dobra. To nie jest jakiś powystawowiec?

  9. #9329

    Domyślnie

    Właśnie nie, zapakowane w pudełka, osobno body i osobno obiektyw, spięte razem taką taśmą. Był jeden na półce i drugi na wystawie...
    wybieram inne systemy

  10. #9330

    Domyślnie

    W jakim mieście takie okazje?

Strona 933 z 1914 PierwszyPierwszy ... 43383388392393193293393493594398310331433 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •