Close

Strona 982 z 1914 PierwszyPierwszy ... 482882932972980981982983984992103210821482 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 811 do 9 820 z 19131
  1. #9811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Owainu pamięci: http://www.energetyka24.com/713700,r...anow-star-wars

    I kto wie, może niedługo jakieś re-nowe foty sonowe z tego będą?
    Bardzo dziękuję. A gdzie jakieś zdjęcia? Kota w worku nie kupię...
    Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!

  2. #9812

    Domyślnie

    Chciałbym zapytać o sony a7 II i system autofocusa - ostatnie cashbacki zachęciły mnie do popatrzenia w stronę Sony.
    Obecnie fotografuję Nikonem d750 oraz moim wycieczkowym Fuji x-e2.
    Fujika chciałbym podarować mojej córce (bardzo fajny aparat i fajna matryca) no i zastanawiam się czym go zastąpić - może ewentualnie Sony a7 II.
    Jaki jest system AF w tym aparacie - czy ktoś z Państwa miał porównanie do np. do jakiegoś aparatu Fuji, miałem również okazję jakiś czas fotografować Canonem 5d mk 2 (jak w porównaniu z tym aparatem?). Jak jest z ciągłym AF w tym aparacie?
    Generalni myślę o tym aparacie i jakimś obiektywie Sony 28/2 (chyba jest), może jakaś 50 (jest chyba jakaś makro 50 lub zwykła 50)

  3. #9813

    Domyślnie

    Przyjechały nowe Samyangi. No rozmiary tego szkiełka są słuszne, choć może w przypadku systemu mirrorless powinno to wyglądać nieco inaczej Wagowo - to samo co Sigma 35 Art., czyli ok. 650 g. Gabarytowo jak widać - nieco więcej, chociaż jak podepniemy MC11 to 35A zrobi się naturalnie cięższe i większe.

    Niestety aktualnie nie posiadam żadnej A7 (w oczekiwaniu na A73) więc tylko takie OKD zdjęcie, z którego przede wszystkim wynika, że jest ostry już na 1.4 no i cebula welcome to. W Sigmie wygląda to ciutkę lepiej... AF na szczęście ciut lepszy niż w AF501.4.



    Ostatnio edytowane przez Cichy ; 18-12-2017 o 11:41
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #9814

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Przyjechały nowe Samyangi. No rozmiary tego szkiełka są słuszne, choć może w przypadku systemu mirrorless powinno to wyglądać nieco inaczej Wagowo - to samo co Sigma 35 Art., czyli ok. 650 g. Gabarytowo jak widać - nieco więcej, chociaż jak podepniemy MC11 to 35A zrobi się naturalnie cięższe i większe.

    Niestety aktualnie nie posiadam żadnej A7 (w oczekiwaniu na A73) więc tylko takie OKD zdjęcie, z którego przede wszystkim wynika, że jest ostry już na 1.4 no i cebula welcome to. W Sigmie wygląda to ciutkę lepiej... AF na szczęście ciut lepszy niż w AF501.4.



    A jak wykonanie tego potwora?

    Wysłane z mojego SM-T530 przy użyciu Tapatalka
    NIKON forever

  5. #9815

    Domyślnie

    Trudno cokolwiek napisać, wygląda dobrze spasowany, analogicznie jak wersja 50/1.4. Na temat uszczelnień producent milczy, więc zakładam, że nie jest uszczelniony. Ogólnie sprawia dobre wrażenie. Ja osobiście widziałbym taki obiektyw o połowę krótszy... Z drugiej strony Zeiss Distagon taka sama krowa.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  6. #9816

    Domyślnie

    Hej, który wyzwalacz radiowy do lamp wybrać do A7? Pytam bo ostatnio w eltecu pojawiła się wątpliwość, czy w ogóle jakikolwiek da się podłączyć...
    wybieram inne systemy

  7. #9817

    Domyślnie

    Ja (jak dojdzie w końcu) będę testował system Godox X1T a po drugiej stronie lampa TT600, niemniej są odpowiednie pod różne systemy odbiorniki i prawdopodobnie mając lampę pod iTTL da się ją wykorzystać.
    A7R3/AF18/AF35/AF45/MF58/AF85/MF135
    Yashica Electro 35 GTN | Konica Autoreflex TC 28/40

  8. #9818

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asche Zobacz posta
    Ja (jak dojdzie w końcu) będę testował system Godox X1T a po drugiej stronie lampa TT600, niemniej są odpowiednie pod różne systemy odbiorniki i prawdopodobnie mając lampę pod iTTL da się ją wykorzystać.
    Dobrze Ci życzę ale nie był bym takie optymalizacja, optymistą

    Wysłane z mojego SM-T530 przy użyciu Tapatalka
    NIKON forever

  9. #9819

    Domyślnie

    Spoko, będzie używany z lampą mającą natywną stopkę Sony. Jak się sprawdzi to dokupię TT685S żeby mieć w lampie na aparacie ttl.

  10. #9820

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asche Zobacz posta
    Spoko, będzie używany z lampą mającą natywną stopkę Sony. Jak się sprawdzi to dokupię TT685S żeby mieć w lampie na aparacie ttl.
    Mam nadzieję, że tym razem tablet nie będzie pisał za mnie
    A wracając do tematu, to myślę, że tylko błysk wyzwolisz. Świat nie jest taki piękny, jak Ci się wydaje.....

    Wysłane z mojego SM-T530 przy użyciu Tapatalka
    NIKON forever

Strona 982 z 1914 PierwszyPierwszy ... 482882932972980981982983984992103210821482 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •