Close

Strona 27 z 1914 PierwszyPierwszy ... 17252627282937771275271027 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 19131
  1. #261

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Cholera, a miałem kupić D800...
    I jak żyć?
    lżej?

  2. #262

    Domyślnie

    Zmiana systemów jest jednak bolesna - mam już sensownie dobraną szklarnię. Niby większość rzeczy, które robię, obejdzie się bez AF, a jak widzę, przejściówka do nikkorów jest.
    Ech...
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #263

    Domyślnie

    Przy nexie nie myślę o przejściówce z AF do sonowo-minoltowych szkiełek, w miarę odpowiedniki mam na nexie. Natomiast jeśli wejdę w A7 (czy jakiś kolejny model) to pewnie to mocno przemyślę, czasami nie trzeba mieć tak lekko i można potachać LAEA4 z większym szkiełkiem (czy jakimś których pewnie długo na bagnecie EF będzie brakować albo będą tylko nieprzyzwoicie drogie zeissy:P).

  4. #264

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Zmiana systemów jest jednak bolesna - mam już sensownie dobraną szklarnię. Niby większość rzeczy, które robię, obejdzie się bez AF, a jak widzę, przejściówka do nikkorów jest.
    Ech...
    Ja się starzeję, robię wygodny - nie chcę już luszczanki.

  5. #265

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Ja się starzeję, robię wygodny - nie chcę już luszczanki.
    No zobacz, ja mlodnieje i mysle podobnie...

  6. #266
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Mlodnieje tylko Krzysztof Ibisz...





  7. #267

    Domyślnie

    Hm przynajmniej ten zeissowy zoom jest w miarę rozsądny cenowo. Wersja na nexy (e16-70/4z) kosztuje na amazonie ok 1000$ a ten ok 1200$. A bałem się o jego cenę bo zoom zeissowy na bagnecie sony A (ma f=2.8 ale nie ma innych zoomów zeissa o zbliżonym zakresie na sonowy FF, ten nie ma stabilizacji i waży z kilo) kosztuje tam ok 2000$. A mimo f4 ten 24-70 to jednak nowość i to ze stabilizacją. Czekam na jakieś testy tych szkiełek

  8. #268

    Domyślnie

    Cóż, trzeba trochę odczekać, wyprzedać co nieco i ognia.
    Czy jest przejściówka przenosząca AF do nikkorowskich obiektywów (oczywiście tych z silnikiem)?
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  9. #269
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Z tego co mi wiadomo to na razie niestety sa tylko adaptery dla C przenoszace AF. Na N albo trzeba poczekac albo ja musze sie doszkolic

  10. #270

Strona 27 z 1914 PierwszyPierwszy ... 17252627282937771275271027 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •