Close

Strona 1294 z 1914 PierwszyPierwszy ... 294794119412441284129212931294129512961304134413941794 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 931 do 12 940 z 19131
  1. #12931

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    Tylko napisałem zeby wpkx założył sobie wątek zdjęciowy i pod nim pioltu pitu możesz robić
    Niegdyś wpkx miał tu całkiem sporo wątków zdjęciowych, w których bywały i dyskusje, i dantejskie sceny, i bany, ale w ramach protestu przeciw bezmyślnemu potraktowaniu z buta w takiej właśnie jak ta dyskusji zdjęcia pochował, na co rycerz wszystkie jego wątki wywalił. Było, minęło...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #12932
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Wojtku Drogi. Powiedz prosze a w tych wątkach skasowanych przez złego moderatora to już nie było zdjęć prawda? Bo autor się pogniewał i wywalił wszystkie zdjęcia prawda? To po co puste wątki trzymać? I to jeszcze zbanowanego usera który na wszelki logiczne argumenty pisał pamiętasz co? ������ no panie Wpkx bądźmy dorośli...

    Nie rozumiemy się. I to jest problem. A nie to, że niby zieloni was nie lubią. Bo niby czemu?
    Szczerze mówiąc mi się już przestało chcieć...


    - - - - kolejny post - - - - - -

    Pomidor...

  3. #12933

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    Chodzi o to, że są ludzie, którzy nie mają wiele do powiedzenia. Nie mają też co pokazać. Ale mają ambicję oraz chęć - stanąć na szczycie.
    Najpierw trzeba coś rozwalić, aby zbudować nowe...

    A jak idzie budowa, tego rodzaju ludziom, to widzimy w neksowym wątku. Tu sprawa jest dokładnie taka sama.
    Ci sami krzykacze maja tez największą siłę przebicia. Więc darujcie sobie aktywność pianą na parę miesięcy. Niech pokażą co potrafią...

    Przypominam - wątek dotyczy bezluster. Aparaty maja możliwość zapięcia każdej optyki. To sprawa zupełnie obca sztywnym osobnikom z grip em oraz zumem w komplecie. Każde podpisane zdjęcie jest na wagę złota. Każda durna nawet dyskusja, kręci się nadal przy foceniu. Każdy wspominek I ot, napędza szaleńców. A tacy maja te aparaty.
    To nie nikon. Nie śluby i kotlety. To zabawa na POD forum. Zabawa dla zainteresowanych.

    Jeśli ktoś zaczął już się wpychac, odpuście. Niech ma. Moderacja też nie zrozumie. Oni uprawiają wysokich lotów fotografię. Przyjemność z obcowania z ludźmi, którzy mają zajawke - to dla nich abstrakcja.

    Ktoś przecież zostanie, forum wiele nie straci.
    Ja bym na waszym miejscu wykazał że mam chociaż odrobinę honoru... No ale... to tylko ja. A że mnie jaja sobie robią, wiec może jednak róbcie jak chcecie.
    No, no, wydawałoby się, że pisząc takie rzeczy wypadałoby mieć samemu coś ekstra do pokazania... to raz.
    Dwa, to sytuacja idealna byłaby taka, żeby "ten rodzaj ludzi" /super to brzmi-brawo Ty/ po cichu sobie tylko czytał bez prawa głosu, bo i tak nie mają nic do powiedzenia
    Trzy, to powinni tylko podziwiać FOTOGRAFIE mistrzów i nie kalać wątku swoimi koślawymi foćkami, które same w sobie już są zamachem na tenże wątek.
    Szaleńcy z aparatami
    PS. Mnie akurat odpowiada niebanalny humor i styl wpkx-a i spólki, odejmując z tego propagowanie pedagogiki wstydu przez jednego z bohaterów
    Ostatnio edytowane przez sandor ; 27-07-2018 o 20:08
    a7c + FE 24 1.8 + FE 35 1.8 + FE 85 1.8

  4. #12934

    Domyślnie

    A to ja znów mam jakąś spółkę? Groza...

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    Wojtku Drogi. Powiedz prosze a w tych wątkach skasowanych przez złego moderatora to już nie było zdjęć prawda? Bo autor się pogniewał i wywalił wszystkie zdjęcia prawda? To po co puste wątki trzymać? I to jeszcze zbanowanego usera który na wszelki logiczne argumenty pisał pamiętasz co? ������ no panie Wpkx bądźmy dorośli...

    Nie rozumiemy się. I to jest problem. A nie to, że niby zieloni was nie lubią. Bo niby czemu?
    Szczerze mówiąc mi się już przestało chcieć...


    - - - - kolejny post - - - - - -

    Pomidor...
    Piotr, są ludzie, których nie lubię. Ale Ciebie lubię. Naprawdę i mimo wszystko.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #12935

    Domyślnie

    @puch24 Mniej więcej tak to pamiętam. Tu i w innych wątkach innosystemowych gdy o coś zapytasz (a w szczególności gdy zapytasz o jakieś podstawy) to zazwyczaj dostaniesz odpowiedź a z tego co pamiętam gdy ludzie o podobne rzeczy pytali np w wątkach o DXach to często kończyło się to mini psychoanalizą z diagnozą: leń, troll albo pytaniami typu: wyłączyli googla, ewentualnie dobrymi radami jak na przykład, że czytanie instrukcji nie boli. To tyle odnośnie TWA i naszego braku chęci niesienia pomocy.

  6. #12936
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Przepraszam, że się wtrącę, ale, Jacku, ..
    Tymczasem po raz kolejny spuszczasz ze smyczy rycerza .
    Wiesz to zabrzmiało jakbym go przywołał, co nie jest prawdą. Tymczasem jest wam wygodnie czepiać się rycerza bo przez to można się czepiac moderatorów. Dlaczego nie naskakujecie na (sorry, już kiedyś dałem ten nick to będę kontynuował) !Agrest? Bo nie jest funkcyjny.

    Cytat Zamieszczone przez Owain Zobacz posta
    .. Nigdy nie zrozumiem jaki kołek trzeba mieć w dupie i jakie drzazgi wielkie muszą jej środek drażnić, że się wymyśla bzdury typu „źle się czyta, nie można wydobyć ważnych informacji, przyjdą nowi userzy i uciekną w popłochu”. Gówno prawda, swędziało was, że wątek długi i dobra zabawa.
    ...
    Robicie to, bo was drzazgi uwierają, robicie to bo możecie, bo jest władza moderatorska. I owszem, jest kilku co wam przyklaśnie, bo też mają drzazgi we wiadomym miejscu, że nie potrafią zażartować z polotem, albo że nawiązań i skojarzeń nie skumali.
    Takoż ja zupełnie nie rozumiem, jest mi takie podejście nie tylko do forumów fotograficznych ale do całego hobby – całkowicie obce, niemal jak wywożenie śmieci do lasu. Ale ja nie musze rozumieć, jak wiecie, poradziliśmy sobie. Tylko pliz, nie pieprzcie o waszej dobrej woli i – że zacytuję klasyka – nie róbcie z szamba perfumerii.
    Mało kiedy się słyszy tak nietrafne słowa. Jestem pasjonatem fotografii od zawsze (nie będę licytował czy większym niż ty) i to co robię ma na celu by było na forum lepiej.
    To co tu zacytowałem te zarzuty - to takie strzału kulą w płot, że szkoda gadać. Znasz wpkx, może on cie przekona do tego jaki ja jestem, bo choćby z rozmów chyba wyczuł czy jestem pasjonatem czy nie.
    Sęk jest w czym innym. W tym, czy zasady obowiązują tu wszystkich i wszędzie, czy też sa równi i równiejsi. Niestety tu tak jest, co skutkuje opiniami wykraczającymi poza ten wątek.

    Nigdzie nie wspomniałem, że tu ktoś nie niesie chętnie pomocy, nie wiem po co to podkreślacie. Nie ma takiego zarzutu.

  7. #12937

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sandor Zobacz posta
    No, no, wydawałoby się, że pisząc takie rzeczy wypadałoby mieć samemu coś ekstra do pokazania... to raz...
    Wiele można D90 zarzucić, ale nie to, że niczego nie pokazywał. Eksta, nie ekstra, kwestia indywidualna. Mnie się niektóre jego foćki bardzo podobały.

  8. #12938

    Domyślnie

    A ja ludzie, wogóle was wszystkich, poprostu lubię i pozdrawiam.
    d300

  9. #12939

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Wiele można D90 zarzucić, ale nie to, że niczego nie pokazywał. Eksta, nie ekstra, kwestia indywidualna. Mnie się niektóre jego foćki bardzo podobały.
    Być może. Ale jego podejście do nuworyszy, jest żenujące
    a7c + FE 24 1.8 + FE 35 1.8 + FE 85 1.8

  10. #12940

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    ...Nigdzie nie wspomniałem, że tu ktoś nie niesie chętnie pomocy, nie wiem po co to podkreślacie. Nie ma takiego zarzutu.
    Ty nie wspominałeś, ale inni pisali, że nie ma tu nic merytorycznego, albo, że merytoryczny jest tu jeden na sto postów. W dodatku są to słowa człowieka, który się przyznał, że tu nie zagląda. Już to świadczy o tym jak obiektywne są te osądy. Ja osobiście do Ciebie nic nie mam, widzę, że próbujesz to jakoś poukładać. Inni pewnie nie mogą wam wybaczyć (sorry, odpowiedzialność zbiorowa) tego, że uwaliliście ich wcześniejsze wątki. Stąd pewnie te złośliwości. Pisałeś o punkcie 3 to go po prostu wprowadź, niech Ci którym się nie podoba OT ciągną i ubogacają swoją twórczością wątek o A7 i A9 (choć jedyna osoba, która tu pisała o A9 też tu chyba długo miejsca nie zagrzeje) a dla tych, którzy nie potrafią się nagiąć do ram wątku technicznego załóżcie proszę wątek ogólny. Ogólny w sensie dla wszystkich innosystemowców a nie tylko dla Sony. Uważam, że tak będzie lepiej, bo w sumie system w takim wątku i tak nie będzie miał najmniejszego znaczenia. A jak ktoś będzie ciekawy to dopyta.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 27-07-2018 o 20:39

Strona 1294 z 1914 PierwszyPierwszy ... 294794119412441284129212931294129512961304134413941794 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •