Close

Strona 1291 z 1914 PierwszyPierwszy ... 291791119112411281128912901291129212931301134113911791 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 901 do 12 910 z 19131
  1. #12901

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    ...jedynym wątku sprzętowym o Sony posty o sprzęcie pojawiają się raz na 10 stron...
    Zważywszy na to, że sam się kiedyś przyznałeś, że tego wątku nie czytasz, w sumie mnie nie dziwi taka wypowiedź, ale mimo wszystko polecam sprawdzić. Możesz się pozytywnie zaskoczyć.

  2. #12902

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    Szanowny kolego Wojtku. Przeczytaj to zdanie nie napisane przez nikogo z moderatorów. To jest esencja tej rozmowy. W jedynym wątku sprzętowym o Sony posty o sprzęcie pojawiają się raz na 10 stron.
    Nie wiem co cię zadowoli. Ale może tak załóż sobie wątek w dziale zdjęciowym że swoimi zdjęciami i tam sobie piszcie do woli różne rzeczy które was bawią. Więc tak. Nikt się nie przyczepi, że w dziale sprzętowym piszecie co chcecie a w swoim wątku możesz pozwolić przecież kolegom umieszczać zdjęcia. I wtedy będzie troszkę porządku. Technicznie w dIlae technicznym i zdjęciowo w dziale zdjęciowym. Osobiście nie przeszkadzają mi umieszczane zdjęcia w tym wątku. Przeszkadza pisanie rzeczy zbędnych i mega OT.
    No dobra, ale... komu to tak naprawdę przeszkadza?

  3. #12903

    Domyślnie

    Moderatorom i innym osobom, które i tak tego wątku nie czytają regularnie i zaglądają bardzo rzadko?
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  4. #12904
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    To nie do końca tak. Weźmy sobie przykład !Agrest - nie moderator, a chętnie by aktywniej brał udział gdyby było tu konkretniej. Pewien styl tego wątku wykurza stąd niektórych czytelników. Jesteście mili, sympatyczni, ale co z tego? To tak jak na imprezie jest pewna grupa osób pianych i druga - trzeźwych. W podgrupach się fajnie dogadywać, jako całość - kiepsko. To chyba trzeba będzie rozdzielić.

  5. #12905

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    To nie do końca tak. Weźmy sobie przykład !Agrest - nie moderator, a chętnie by aktywniej brał udział gdyby było tu konkretniej...
    Takie deklaracje właściwie niewiele znaczą. Okaże się w przyszłości co oznacza to aktywniej. Bo w sumie nawet jeden post na rok to aktywniej niż zero postów Myślę, że można też założyć, że gdy charakter wątku ulegnie zmianie kilka osób, które do tej pory aktywnie brały w nim udział stąd odejdzie. Gdy się człowiek przyjrzy temu wątkowi to zauważy, że pisze tu 10 osób na krzyż więc nawet jak jedna odejdzie to będzie to sporo. Czy ogólny rachunek wyjdzie na zero to się okaże. Z pewnymi rzeczami się tu jednak zgadzam, wizję rozwoju wątku mamy różne. Argumenty, które tu padły, padały wcześniej wielokrotnie i nikt nikogo nie przekonał zatem chyba nie ma co tego ciągnąć. Jeśli o mnie chodzi to gdy pojawi się nowy wątek, który będzie mi bardziej odpowiadał klimatem to prawdopodobnie się tam przeniosę lub przeniosę się gdzieś indziej. Do tej pory wrzucałem wsio do tego, bo nie widziałem lepszego miejsca. Mam tylko pewne obawy, że jak to drzewiej bywało, za jakiś czas i ten nowy wątek kogoś zaboli i wrócimy do tej dyskusji
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 27-07-2018 o 13:48

  6. #12906
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Temat został spitolony pod koniec gdzie pytanie i info sprzętowe ginęło w kilku stronach dyskusji o toj toj, kuntakinte, bambo itd, a tak raczej ok, wrzutki zdjęciowe są przecież tez ważne.

  7. #12907

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Temat został spitolony pod koniec gdzie pytanie i info sprzętowe ginęło w kilku stronach dyskusji o toj toj, kuntakinte, bambo itd, a tak raczej ok, wrzutki zdjęciowe są przecież tez ważne.
    O Ahabach i Sanczach nie zapominaj
    Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!

  8. #12908

    Domyślnie

    Nie koeshu. W tym temacie takie fale wcześniej pojawiały się wielokrotnie a nie tylko ostatnio. Pojawiały się i same znikały. Sam kiedyś tu miałeś fazę na pisanie o Nikonach albo o stanie naszego umysłu i jakoś Ci to wtedy nie przeszkadzało, że to OT. A i ostatnio jak Ci się klimat udzielił to wrzucałeś tu jakieś podśmiechujki czy zdjęcia pokojówek. Wtedy też jest fajnie. Obiektywny jesteś na piątkę, bo oczywiście Twoje przemyślenia i poczucie humoru są uniwersalnie i wszystkim się podobają. Dobra. Koniec OT od OT. Działajcie panowie i panie na chwałę Sooony.

  9. #12909
    mackaron
    Gość

    Domyślnie

    syndrom starych analowych ortodoksow...

  10. #12910

    Domyślnie

    Ja to chyba przechodzę kolejną fazę czegoś co się nazywa syndrom sztokholmski, bo kolejny raz mnie gonią a ja kolejny raz tu wracam. W sumie nie wiadomo po co. Wariat, wariat.

    PS Sorki, EOT.

Strona 1291 z 1914 PierwszyPierwszy ... 291791119112411281128912901291129212931301134113911791 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •