Close

Strona 1138 z 1914 PierwszyPierwszy ... 138638103810881128113611371138113911401148118812381638 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 371 do 11 380 z 19131
  1. #11371

    Domyślnie

    Owszem pełna klatka ale jaranie się tym obrazkiem jest na siłę. Nie jestem przynależny na stałe żadnemu systemowi ale fotki ktore wrzucane sa w ten wątek tylko potwierdzają to co zauważyłem. Kupuje się stałkę za 1500 zł w dajmy na to fujiku i obrazek o klase lepszy niz z tej pelnej klatki i zeissow ktore tu widac. Ja wiem ta magia niby bokehu chociaz to kwestia gustu itp ale ostrośc mizerna. Ceny szziel w sony kosmos nie mówiąc że to kloce ogórki ( w tym momencie sens porzucani alustra spada) do tego polowa manual. Co z tego ze body 4 koła jak 20 tysi na szkla ktore ustepuja jakościa tym w fuji i chyba nawet samsungowym starym Mnie ta magia nie przekonuje ale widzac zdjecia z kilku systemow sony rzadzi...ale w kółkach wzajemnej adoracji chyba. A teraz możecie zaprzeczac....albo pooglądać te wrzucane w necie z innych bezluster.

  2. #11372

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    Owszem pełna klatka ale jaranie się tym obrazkiem jest na siłę. Nie jestem przynależny na stałe żadnemu systemowi ale fotki ktore wrzucane sa w ten wątek tylko potwierdzają to co zauważyłem. Kupuje się stałkę za 1500 zł w dajmy na to fujiku i obrazek o klase lepszy niz z tej pelnej klatki i zeissow ktore tu widac. Ja wiem ta magia niby bokehu chociaz to kwestia gustu itp ale ostrośc mizerna. Ceny szziel w sony kosmos nie mówiąc że to kloce ogórki ( w tym momencie sens porzucani alustra spada) do tego polowa manual. Co z tego ze body 4 koła jak 20 tysi na szkla ktore ustepuja jakościa tym w fuji i chyba nawet samsungowym starym Mnie ta magia nie przekonuje ale widzac zdjecia z kilku systemow sony rzadzi...ale w kółkach wzajemnej adoracji chyba. A teraz możecie zaprzeczac....albo pooglądać te wrzucane w necie z innych bezluster.
    Profesor Miodek, a tyle literówek

  3. #11373

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    ... A teraz możecie zaprzeczac....albo pooglądać te wrzucane w necie z innych bezluster.
    Nie zaprzeczam. Obejrzałem fotki Fuji i potwierdzam, że trza się ewakuować póki nie jesteśmy jeszcze na zawsze straceni Ogórzastym Cajsom też mówimy stanowcze nie. Nie da się też zaprzeczyć, że Sony z cenami w kosmosie byli z dziesięć lat przed Teslą. Bardzo dobry wpis. Gdzie tu się daje lajka?

  4. #11374

    Domyślnie

    Ale nie starczyłoby dokupić tylko body fuji aby zacząć robić lepsze zdjęcia? Czy trzeba też wrzucać zdjęcia w odpowiednim temacie aby były dobre?
    Cholera, ta fotografia robi się coraz bardziej skomplikowana...
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  5. #11375

    Domyślnie

    Spoko, na tym polega ta zabawa... każdy z nas był już w kilku systemach i do póki jest nam w którymś dobrze, to w nim siedzimy. Rozważania co jest lepsze, tańsze itp. wyjasnia moja stopka
    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

  6. #11376
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja dzisiaj ustrzeliłem potwora ale to soniak, a nie fuji no i obiektyw za 200zł, a nie za 5000zł i jeszcze nie zdążyłem przysłony przymknąć

    Załącznik 7460

  7. #11377
    mackaron
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    Owszem pełna klatka ale jaranie się tym obrazkiem jest na siłę. Nie jestem przynależny na stałe żadnemu systemowi ale fotki ktore wrzucane sa w ten wątek tylko potwierdzają to co zauważyłem. Kupuje się stałkę za 1500 zł w dajmy na to fujiku i obrazek o klase lepszy niz z tej pelnej klatki i zeissow ktore tu widac. Ja wiem ta magia niby bokehu chociaz to kwestia gustu itp ale ostrośc mizerna. Ceny szziel w sony kosmos nie mówiąc że to kloce ogórki ( w tym momencie sens porzucani alustra spada) do tego polowa manual. Co z tego ze body 4 koła jak 20 tysi na szkla ktore ustepuja jakościa tym w fuji i chyba nawet samsungowym starym Mnie ta magia nie przekonuje ale widzac zdjecia z kilku systemow sony rzadzi...ale w kółkach wzajemnej adoracji chyba. A teraz możecie zaprzeczac....albo pooglądać te wrzucane w necie z innych bezluster.

    Załącznik 7461
    A teraz pokaż zdjęcia zamiast pit...ć

  8. #11378

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jazco Zobacz posta
    Profesor Miodek, a tyle literówek
    Profesor nie mam hajsu na Sony

  9. #11379

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mackaron Zobacz posta
    Załącznik 7461
    A teraz pokaż zdjęcia zamiast pit...ć
    przecież pisałem że zdjęcia sa w wątku o fuji i samsungu i porównajcie je sobie ze zdjęciami z sony. Wytarczy popatrzec na tego smoko jakośc jak ze sredniej polki telefonu. Widzicie jakąkolwiek jakośc w tym zdjęciu ?? Zaraz po leice to drugi przereklamowany system głownie jesli chodzi o szkła bo korpus pewnie daje rade ale te szkła gdzie ostrośc na poziomi ekita nikonowskiego niestety nie powala.

  10. #11380

    Domyślnie

    [QUOTE=koesh;3946869]Ja dzisiaj ustrzeliłem potwora ale to soniak, a nie fuji no i obiektyw za 200zł, a nie za 5000zł i jeszcze nie zdążyłem przysłony przymknąć

    A to ta sama ja JASZCZURKA "ZWINKA" sfotografowana fuji XT10 z fuji 18-55 2,8/4


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	B80UJ0H.jpg
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	1,10 MB
ID:	7463

Strona 1138 z 1914 PierwszyPierwszy ... 138638103810881128113611371138113911401148118812381638 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •