Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie www.thelab.pl - opinie

    Witam serdecznie,
    Mam do zamówienia fotoalbum ślubny drukowany na papierze fotograficznym. Projekt zrobił nam fotograf i polecił skorzystanie z najlepszefoto.pl. Znalazłam jednak w internecie ofertę albumów 1+2 na stronie thelab.pl, gdzie w podobnej cenie można zamówić albumy z lekko zmodyfikowaną zawartością (rodzice każdego z nas mieliby album uwzględniający daną część rodziny). Czy ktoś z Was korzystał z tego labu i jakie ma o nim zdanie? Niestety w internecie nic nie znalazłam...

    I przy okazji jeszcze jedno pytanie - jak jest z jakością odbitek w najlepszefoto - ceny mają rewelacyjne, opinie o albumach też są dobre, ale nie wiem jak z odbitkami...

    Bardzo dziękuję za rady.

  2. #2

    Domyślnie

    Osobiście przerzuciłem się z NF do thelab i jestem bardzo zadowolony ze zmiany. Jakościowo do rąk otrzymuje to samo, w lepszej cenie, bo mają lepsze wsparcie dla fotografów zawodowych niż NF. Szalę przelały kolejne problemy reklamacyjne w NF (ostatnimi czasy coraz więcej wpadek zaliczali w albumach dla mnie - zły grawer, rozklejające się strony itp), przez które mój klient musiał czekać na album prawie 3 tygodnie, a na moje maile do NF z opisem sytuacji nie dostałem żadnej odpowiedzi...U nowego dostawcy mam lepsze podejście do klienta, lepsze ceny, wysoką jakość. Krótko mówiąc polecam.

  3. #3

    Domyślnie

    Odkopię ten temat. Czy ktoś z Was jeszcze korzysta z usług tego fotolabu? Na internecie same stare opinie, ciężko się czegoś dowiedzieć. Jak wyglądają u nich aktualnie terminy realizacji zamówień? Głównie chodzi mi o fotoksiążki. W zeszłym roku jeszcze tam zamawiałem, ale zrezygnowałem z uwagi na właśnie zbyt długi czas oczekiwania. Czasem 3 tygodnie to była normalka, mimo deklarowanych na stronie kilku dni roboczych. Do tego kontakt mailowy bardzo słaby. Plus taki, że jakość albumów naprawdę dobra, ceny czasem sporo niższe niż u konkurencji. Gdyby tylko nie ta fatalna obsługa klienta... No ale może się coś zmieniło, dajcie znać.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gerronimo Zobacz posta
    Odkopię ten temat. Czy ktoś z Was jeszcze korzysta z usług tego fotolabu? Na internecie same stare opinie, ciężko się czegoś dowiedzieć. Jak wyglądają u nich aktualnie terminy realizacji zamówień? Głównie chodzi mi o fotoksiążki. W zeszłym roku jeszcze tam zamawiałem, ale zrezygnowałem z uwagi na właśnie zbyt długi czas oczekiwania. Czasem 3 tygodnie to była normalka, mimo deklarowanych na stronie kilku dni roboczych. Do tego kontakt mailowy bardzo słaby. Plus taki, że jakość albumów naprawdę dobra, ceny czasem sporo niższe niż u konkurencji. Gdyby tylko nie ta fatalna obsługa klienta... No ale może się coś zmieniło, dajcie znać.
    Korzystam od kilku lat. Bez uwag. Mieli trochę problemów z akrylem, bo to była nowość.

  5. #5

    Domyślnie

    No to może warto ponownie zaryzykować Tak naprawdę zależy mi na labie, który dotrzymuje terminów realizacji, które podaje na stronie, bo czekanie 3 tygodnie na zamówienie to jest trochę zbyt długo.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •