Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48
  1. #1

    Domyślnie Internet na kartę, który wybrać?

    Potrzebuję internet do laptopa w terenie. Modem - standardowy patyczek usb z kartą w środku.
    Polećcie któregoś operatora - interesuje mnie internet na kartę, nie żadne abonamenty i inne dodatki.

    Internet ma służyć tylko do przesyłania zdjęć (50 sztuk dziennie) i sprawdzenia poczty. Transfer więc nie musi być zabójczy, ale zależy m ina dobrym zasięgu.

    Pytanie: Play, plus, orange, t-mobile - gdzie kupić starter?

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Zasięg ma niewiele wspólnego z działaniem. Używam czasem Orange i bywa tak, że sygnał jest świetny, a nie da się przeczytać gazety, bo się wlecze. Generalnie nie polecam - słaby transfer, drogo, limit danych i czas działania. Im większe miasto, tym gorsze działanie.
    Aero to w ogóle jakaś kpina.

  4. #4

    Domyślnie

    czytalem o aero, fakt, szit.

  5. #5

    Domyślnie

    W zeszłym roku brałem T-mobile przy abonamencie na 4 lata płace 6.90 zł za 1GB i dostałem jeszcze do tego modem. Z zasięgiem nie ma problemu, chyba że w trakcie jazdy.

  6. #6

    Domyślnie

    no wlasnie, internet w trasę..

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez charlie_kr Zobacz posta
    no wlasnie, internet w trasę..
    To z każdym będziesz miał problemy. W większych miastach działa bardzo szybko. Ale za miastem musisz się przygotować na 2G. LTE to super sprawa, ale na duże miasta. W reklamach każdy internet mobilny jest super, ale w trasie będzie rozczarowaniem i męczarnią Wydaje mi się, że wynika to z przełączaniem pomiędzy nadajnikami.

  8. #8

    Domyślnie

    Nie tyle chodzi o przelaczanie sie miedzy BTS'ami, a różnymi technologiami. Jeśli cały czas będziesz zapiety w 3G to będzie ok, ale przechodzenie 3G, lte, 2G będzie papralo sprawę.
    robak, robak_wroc
    pelny klatek i niepelny klatek

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robak_wroc Zobacz posta
    Nie tyle chodzi o przelaczanie sie miedzy BTS'ami, a różnymi technologiami. Jeśli cały czas będziesz zapiety w 3G to będzie ok, ale przechodzenie 3G, lte, 2G będzie papralo sprawę.
    Zauważyłem, że poza miastem lepiej przełączyć modem w tryb 2G. Może chodzi jak żółw, ale jednak chodzi czego nie można powiedzieć o szybszych technologiach.

  10. #10

    Domyślnie

    Ja korzystam od ponad miesiąca na tablecie z tego -> http://www.redbullmobile.pl/oferta/n...ryfy-na-karte/ taryfa redbull mobile na kartę 5zł. Na tą chwilę nie mam na co narzekać. Z nawigacją też się dobrze sprawuje. Fakt, że czasem gubi zasięg. Ale internet cały czas za free. Proponowałbym kupić kartę bo nie kosztuje wielkie pieniądze i sprawdzić samemu czy wystarcza tyle ile jest.
    Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •