Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48
  1. #11

    Domyślnie

    ja używam t-mobile'a, generalnie nie sprawia problemów, wiele zależy też jednak od modemu

    kumpel też ma tmobile, ale inny modem, u mnie fotki lecą np okolice 100 kb/s, a u niego 200 coś (siedzimy obok siebie)

  2. #12

    Domyślnie

    a jaki maasz modem?

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    ja używam t-mobile'a, generalnie nie sprawia problemów, wiele zależy też jednak od modemu

    kumpel też ma tmobile, ale inny modem, u mnie fotki lecą np okolice 100 kb/s, a u niego 200 coś (siedzimy obok siebie)
    Bo najlepszym modemem jest po prostu telefon.
    Wszystkie te gówna na USB w formie pena to potworna padaczka.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  4. #14

    Domyślnie

    Nie do końca padaczka, ale fakt faktem nie polecialem na 'penie' wiecej niż 3,5Mbps, a na srajfonie 5 ssam nawet 28Mbps, tyle ze jeden i drugi w innych technologiach. Zależy tez od sieci i jej ustawień dla danej karty sim. Trafia sie tak, ze te tzw data card są przecięte żeby za dużo pasma nie utylizowac. Do tego dochodzą technologie kompresji danych w locie i skuteczności ich kompresji-dekompresji.
    robak, robak_wroc
    pelny klatek i niepelny klatek

  5. #15

    Domyślnie

    nie interesuje mnie telefon, ajfon, ajpad. jak pisalem - modem plus internet na karte
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 29-09-2013 o 18:45 Powód: tolerancja

  6. #16

    Domyślnie

    z telefonu można zrobić hot spota, działa, ale baterie drenuje, aczkolwiek modem usb w lapku też baterie drenuje dosc mocno

  7. #17

    Domyślnie

    Używanlem jakiegoś zte w netbooku i jakoś spokojnie 8h jechał. Bez netu niewiele dłużej, więc tragedii nie ma. Ledwie zauważalne.
    robak, robak_wroc
    pelny klatek i niepelny klatek

  8. #18

    Domyślnie

    A Play? Szukam jakiegoś Internetu bez umowy. Aero odpada, jako główny Internet za słaby.
    Koleżanka korzysta tu w Katowicach z Play i jest zadowolona. Jestem ciekawa opinii innych na temat Internetu z Play.
    Kobieta z Sonnarem też może

  9. #19

    Domyślnie

    Play ma najtańszy starter z modemem - 109 zł. Plus 119 zł. Ja jednak wybrałem plusa, bo ojciec ma i nie narzeka. Jutro idę do punktu po starter

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez charlie_kr Zobacz posta
    gejfon, gejpad.
    jakis problem ?
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •