Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48
  1. #21

    Domyślnie

    W każdym miejscu może być inne działanie danego operatora. Ja swego czasu miałem na kartę Orange, Play i Plus i używałem różnych w różnych lokalizacjach.

  2. #22

    Domyślnie

    a który działał najlepiej w dużym mieście i w trasie?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bognik Zobacz posta
    A Play? Szukam jakiegoś Internetu bez umowy. Aero odpada, jako główny Internet za słaby.
    Koleżanka korzysta tu w Katowicach z Play i jest zadowolona. Jestem ciekawa opinii innych na temat Internetu z Play.
    Korzystałem z mobilnego netu Play i za dobrze tego nie wspominam. Często były problemy z zasięgiem i to w Warszawie blisko centrum. Jak przeprowadziłem się na Wolę do kamienicy to w ogóle nie miałem zasięgu w domu. Z działaniem netu było różnie, raz działał szybko a były dni, że zamulało potwornie. Poza tym modem USB Huawei to była jakaś tragedia. Często po włączeniu kompa komputer go w ogóle nie wykrywał trzeba było po kilka razy odłączać i podłączać. W końcu po paru piwach rozbiłem go o podłogę i darowałem sobie internet mobliny
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez charlie_kr Zobacz posta
    a który działał najlepiej w dużym mieście i w trasie?
    W metrze tylko Play, w budynku mojej pracy Orange działał aczkolwiek tylko pe EDGE, Plus działał w LTE więc było najszybciej. Ale już w domu lepiej Orange niż Plus. Play ogólnie nie był zły. Internet na kartę ma tą zaletę, że możesz sobie kupić 3 karty lub więcej po 20 zł i sam przetestować. Warto mieć modem obsługujący LTE. Najlepszy jest taki przenośny, bo można go położyć przy samym oknie co ma decydujące znaczenie.

  5. #25
    dawidkowo
    Gość

    Domyślnie

    Aero2 jest ok

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    Korzystałem z mobilnego netu Play i za dobrze tego nie wspominam. Często były problemy z zasięgiem i to w Warszawie blisko centrum. Jak przeprowadziłem się na Wolę do kamienicy to w ogóle nie miałem zasięgu w domu. Z działaniem netu było różnie, raz działał szybko a były dni, że zamulało potwornie. Poza tym modem USB Huawei to była jakaś tragedia. Często po włączeniu kompa komputer go w ogóle nie wykrywał trzeba było po kilka razy odłączać i podłączać. W końcu po paru piwach rozbiłem go o podłogę i darowałem sobie internet mobliny
    Dzięki. Mnie jest potrzebny stały Internet, w podróży będzie używany sporadycznie.
    Kupiłam dzisiaj Play Online i póki co działa bardzo dobrze. Mam świetny zasięg (mieszkam na 5 piętrze w centrum miasta)
    Kobieta z Sonnarem też może

  7. #27

    Domyślnie

    Też dziś kupiłem, ale plusa. Mieszkam na 4 piętrze w miescie około 30 000 mieszkańców i internet hula az miło

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dawidkowo Zobacz posta
    Aero2 jest ok
    od 2014 będą wprowadzone ograniczenia: http://technologie.gazeta.pl/interne...pobieraja.html
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  9. #29

    Domyślnie

    Miałem Aero2 i ....... i na tym zakończyłem.

    Tak się składa, że od kilku dni sam szukam karty do swojego tabletoida i już rozważałem wiele opcji...

    Na chwilę obecną najkorzystniejsza wydała mi się oferta Orange (Orange Free Na kartę).
    Mam taką taryfę w swoim smartphonie.
    Za doładowanie powiedzmy 50 zł dostajesz 2,27 GB + środki z konta, a ważność po włączeniu kodem wynosi rok, czyli nie jest źle.
    I wszystko by było fajnie, gdyby nie fakt, że co jakiś czas sieć mnie "skubie".
    Może myślą, że ich klient nie wie co to internet mobilny i jak się korzysta ze smartphone'a...
    Ostatnio, w ciągu ok. 1 godziny zeżarło mi prawie 1 GB danych + 12 zł z konta, choć tel nie używałem, a "Transfer danych" miałem wyłączony, ale pomijam ten fakt.
    Szkoda, że dzieje się tak średnio 1 na 6 miesięcy
    Nie wspomnę już o zasięgu, który w centrum Warszawy potrafi spadać do jednej kreski, a czasem wręcz się gubić...

    Po długich oględzinach wybrałem więc ofertę Virgin Mobile.
    Net z lejkiem za free, pakiety może nie są najtańsze, ale za to ma naprawdę niezły zasięg (działa rzekomo na paśmie Play + Orange).
    Pakiety można oczywiście dokupić wedle potrzeby.
    Dodatkowo, za darmo po doładowaniu nawet za 5 zł jest roczna ważność konta.
    Na razie testuje 1 dzień, żeby zobaczyć jak to działa.

    Rozważałem jeszcze ofertę T-Mobile - jakaś nowa taryfa, w której za free dostajemy 50 MB/dobę a później włącza się lejek.
    Szkoda tylko, że po włączeniu pakietu lejek przestaje działać i póki pakiet się nie skończy, wszystko naliczane jest z niego właśnie.

    Fajną ofertą byłby może też Plus, tyle, że za 50 zł ważność konta to tylko 60 dni, a ja na pewno nie wykorzystam całego transferu w tym czasie (łącznie 5,5 GB) więc robiłaby mi się taka skarbonka.

  10. #30
    Oszczędny w słowach Awatar Paradiso Perduto
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
    Posty
    228

    Domyślnie

    korzystam z Play'a w ofercie pre-paid
    jestem zadowolony, jadąc pociągiem przez pola i lasy bywają problemy z zasięgiem, ale chyba w innych sieciach jest podobnie

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •