Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald6803 Zobacz posta
    Zgoda , ale to MINIMALNA kwota którą należy wydać na obiektyw aby porobić SATYSFAKCJONUJĄCE foty sportowe na hali.

    Trzeba to jasno wszystkim zainteresowanym mówić.......




    .
    zgadzam się z tobą w 100% i z postami powyżej
    dlatego napisałem dla orientacji ile zaproponowane sigmy OS kosztują nie wspominając o 70-200 vrI i II.
    wydaje mi się ze koleżanka nie wie jeszcze do końca ile ją będzie kosztować, ta siatkówka
    moją obecność na forum sponsoruje nikon
    d300s + S17-50 f/2.8 + SB600

  2. #12

    Domyślnie

    Obfotografowanie wydarzeń sportowych na hali to i tak cenowo nie taka znowu tragedia .......

    Piłka Kopana na pełnowymiarowym boisku przy sztucznym oświetleniu to dopiero wyzwanie kosztowe ..... właśnie to ogarniam na swoje potrzeby i wygląda , że bez ...nastu tysięcy PLN na szkło się nie obejdzie .....
    Wszystko taniej niestety okazuje się być jedną wielką porażką. Tu minimum to S 120-300 OS 2.8 , która notabene na hali też się doskonale sprawdzi ......


    EDIT : Przykro mi że napisałem to co napisałem ( i przez to możliwe , że zniechęciłem wiele osób) .... ale takie są niestety REALIA akceptowalnego jakościowo focenia sportu w trudniejszych warunkach oświetleniowych. I nie ma "zmiłuj"......
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 23-09-2013 o 19:06

  3. #13

    Domyślnie

    No cóż, dziękuję wszystkim za rady - widzę, że sporo mnie to będzie kosztowało :/ Ale może do czasu, jak uzbieram kasę to będą trochę tańsze

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •