Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Ja wiem, że jest i na zdjęciach to widzę, na filmach niby też widzę, tylko że nie mam tej "żylety" jaką miałem w D3200.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maciekdzieciol Zobacz posta
    Ja wiem, że jest i na zdjęciach to widzę, na filmach niby też widzę, tylko że nie mam tej "żylety" jaką miałem w D3200.
    Tą żyletę uzyskasz, jak poprawnie ustawisz ostrość. Filmik, który podałeś jako przykład jest nieostry, bo jest źle ustawiona ostrość.

    A jak Ci będzie mało, to ustaw sobie jeszcze wyostrzenie na 9.

    D7100 to nie D3200, to nie aparat, który służy robieniu ładnych filmów i fotek, a aparat dla świadomych użytkowników. Jeśli zrobisz coś minimalnie nie tak, to Ci tego błędu nie skoryguje.
    D3200 o wiele bardziej ingeruje w obraz, szczególnie ten video. Jak się nie podoba, to że przy D7100 trzeba dużo więcej pracy, to zawsze możesz wrócić do D3200, albo kupić jakąś kamerę z AF.
    Ostatnio edytowane przez GonzoG ; 12-09-2013 o 16:41
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #13

    Domyślnie

    Zauktualizowałem firmware i wydaje mi się, że obraz jest wyraźniejszy, czy jest to możliwe czy tylko w mojej głowie się coś zmieniło?

  4. #14

    Domyślnie

    Jedyny dotychczasowy upgrade firmware do D7100 nie zmienił wiele w zakresie filmowania.

    Uwaga poczyniona przez producenta odnośnie zmian w temacie filmowania D7100 na stronie Nikona przedstawia się następująco:

    " Podczas nagrywania filmu z rozdzielczością 1920 × 1080/24p w trybie ekspozycji M jasność obiektu nie ulegała zmianie nawet po dostosowaniu czasu otwarcia migawki. Ten problem został rozwiązany. "

    To raczej nie odnosi się problemu, który opisaleś.
    D7100, kilka obiektywów, statyw, głowica i flash
    "Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego" - Lew Tołstoj

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •