Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Sigma 170-500

  1. #11

    Domyślnie

    Jest jeszcze Sigma 100-300/4 oraz Nikons 300/4 af-s - obydwa chwalone.

    Jezeli kupujesz 150-500 tylko dlatego ze ma "dluuuga lufe" to szerokosci

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2013
    Miasto
    Limerick/Warszawa
    Posty
    26

    Domyślnie

    Witam Panowie. Zapomniałem dodać, że jestem w posiadaniu 70-300 sigmy,ale nie APO tylko zwykłej. Szczerze mówiąc jestem z niej bardzo zadowolony, choć przy 300mm troszkę dookoła zdjęcia obraz jakby ciemniał dosłownie deczko. To może być moja może coś źle ustawiam.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crips Zobacz posta
    Witam Panowie. Zapomniałem dodać, że jestem w posiadaniu 70-300 sigmy,ale nie APO tylko zwykłej. Szczerze mówiąc jestem z niej bardzo zadowolony, choć przy 300mm troszkę dookoła zdjęcia obraz jakby ciemniał dosłownie deczko. To może być moja może coś źle ustawiam.
    Tak - to się nazywa winietowanie i występuje m.in. podczas robienia zdjęć na pełnym otworze przysłony. Domknij o 2 działki i pewnie zniknie albo będzie prawie niewidoczne
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2013
    Miasto
    Limerick/Warszawa
    Posty
    26

    Domyślnie

    Witam.

    Bardzo podoba mi się to forum. Pierwsze chyba na, którym nie spotkałem się z dziwnymi wojnami między użytkownikami, a porady bardzo rzeczowe i jak widac trafione SerU dzięki. Może to pierwszy temat, ale jakieś mam dziwne uczycie, że nikt tutaj nie patrzy na mnie z góry i nie zostałem zjechany za powiedzmy banalne pytanie, ale uważam, że każdy kiedyś zaczynał i miał prawo do pewnego stopnie niewiedzy. oczywiście nie przeginając w drugą stronę .
    Jeszcze raz bardzo dzięki i oby tak dalej.

    Pozdrawiam.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •