Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    też takie coś mam.
    mam nawet nową szybkę wraz z taśmą klejącą i chciałem ją wymienić, ale wcale tak łatwo nie da się jej wyciągnąć z korpusu.
    podgrzewanie i podważanie niewiele pomogło.
    może ktoś ma sprawdzony sposób wymianę szyby.
    Nikon D*** vs. Sony NEX **

  2. #12

    Domyślnie

    Napisałem do serwisu Nikona w sprawie smug na szybce ochraniającej wyświetlacz. Oto część wiadomości z odpowiedzią, którą dostałem:
    Cytat Zamieszczone przez Nikon Polska
    Bez oględzin aparatu trudno podać przyczyny przebarwień ale można przypuszczać, że chodzi o powłoki antyodblaskowe które uległy uszkodzeniu na przykład na skutek niskich temperatur lub długiej ekspozycji obudowy na silnym słońcu.
    Wymiana szybki w serwisie Nikona nie ma sensu ze względu na wysoką cenę. Będzie trzeba pomyśleć nad tańszymi rozwiązaniami i może uda mi się wymienić ją we własnym zakresie (jestem człowiekiem, który lubi dbać o sprzęt).

    Jak na razie trzeba cieszyć się nowym nabytkiem i nic tylko robić zdjęcia.
    D800 | D750 | N14-24 | N50 1.8G | N85 1.8G | 70-200 2.8G VR II | TC-20E III | MANFROTTO 055XPROB & MH055M0-RC4 | NiSi

  3. #13

    Domyślnie

    szybka wymieniona na nową.
    sprawę załatwiło urządzenie o wdzięcznej nazwie BK-7288. dzięki niemu ściągnięcie szybki zajęło mi dosłownie 5min roboty. tyle czasu potrzebne było na jej podgrzanie suszarką, potem odeszła bez najmniejszego problemu i ani jednej ryski.

    także mam teraz na sprzedaż szybkę do D700. urządzonko do jej ściągnięcia sobie zostawiłem.
    sprawa rozwiązana, kupa kasy w kieszeni, radość na święta - bezcenna.
    Nikon D*** vs. Sony NEX **

  4. #14

    Smile

    NARZĘDZIE DO OTWIERANIA IPHONE Z
    PRZYSSAWKĄ BK-7288 , bravo
    .........

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •