Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Super
    Klimat jest Światło, tonacja, piękna modelka...dobra robota. Jedynie modelka mogła zrobić troszeczkę inną minę, i wyszło by bardziej tajemniczo albo jakoś tak Bo tylko za pozowała do zdjęcia. Ale wykonanie rewelka. Dawaj więcej.

  3. #3

    Domyślnie

    A jak dla mnie zdjęcie jest niespójne. Świeca sobie, modelka sobie, latarnia sobie. Co więcej, poza samym blaskiem, ani latarnia, ani świeca nie bierze udziału w tworzeniu klimatu i nastroju zdjęcia. Twarz oświetlona dodatkowym światłem i to ono gra tu główne skrzypce. Do tego zbyt wysoko umieszczonym chyba, bo oczodoły całe w mroku. Mnie to się nie widzi. Ciekawa wprawka z mieszanymi światłami, ale jeszcze to do końca to chyba.

  4. #4

    Domyślnie

    mOSAd jak zawsze na ziemię sprowadza konkretem i rzeczowością;
    mam jeszcze jedną sztukę;
    tutaj i świeca i latarnia uczestniczą w budowie klimatu oraz światło z lampy nie zrobiło ciemnych oczodołów.


  5. #5

    Domyślnie

    Witam,
    być może Mosad sprowadził Cię na ziemię, ale moim zdaniem nic z tego dobrego nie wyszło.
    Na pierwszym zdjęciu pomimo górnego światła, który faktycznie troszkę zdominował twarz modelki, był jednak wyczuwalny klimat. Oczodoły w mroku, które przeszkadzały Mosadowi, dla mnie są akceptowalne, bo przecież oczy są widoczne. To nie jest zdjęcie reklamowe tuszu do rzęs. Jest noc, widać latarnię, zarysy budynków. Obróbka jest bardzo ciekawa.
    Na drugim zdjęciu piszesz że świeca i latarnia uczestniczą w budowie klimatu. Moim zdaniem to zdjęcie właśnie nie ma klimatu. Owszem, teraz twarz modelki jest ładniej oświetlona, ale to taki pstryk na ulicy ze świecą. Tonacja niebiesko - zielona trochę za chłodna jak dla świecy, która powinna jednak dawać trochę ciepłego światła, spójrz na pierwsze zdjęcie jak fajnie płomień uchwyciłeś, a na na drugim nawet ciężko stwierdzić czy to świeca, czy już kolejna latarnia za modelką. Światła są białymi plamami, a na pierwszym zdjęciu widać kształt latarni, co daje lepszy odbiór.
    Jeżeli chodziło Ci o te oczodoły, to dałeś rade Ale moim zdaniem jedynka w porównaniu do dwójki, jest superowa.
    Ale oczywiście jest to tylko moja skromna opinia
    Pozdrawiam
    Chciałem jeszcze dodać, że zdjęcie zrobiło się płaskie, brak w nim oddechu i przestrzeni, która jednak jest odczuwalna na jedynce.
    Ostatnio edytowane przez wed ; 30-09-2013 o 09:45 Powód: takie tam prszemyślenia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •