Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Ja polecam Yongnuo RF 602. Zasadniczo służy do wyzwalania zdalnego lamp, ale można połączyć odwrotnie, czyli nadajnik w garści a odbiornik na aparacie i kabelkiem połączony z gniazdem; trzeba tylko zakupić z odpowiednim kabelkiem, bo własnie nim sie różnią. Działa bardzo pewnie na 100m, osobiście nie sprawdzałem, ale są doniesienia o pracy na 300m również. Lekkie wciśnięcie wybudza aparat i mierzy światło, bulb działa również.
    tedd
    D cośtam + stos szkła, metalu i innego badziewia
    www.fotopodhale.net

  2. #12

    Domyślnie

    Szukam wężyka spustowego (lub czegoś podobnego) do d5100. Czy od razu zamawiać oryginał (nie wiem jaki ma symbol) czy może skusić się na coś innego, równie dobrego?
    Ostatnio edytowane przez norbert_p1 ; 06-11-2013 o 20:44

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez norbert_p1 Zobacz posta
    Szukam wężyka spustowego (lub czegoś podobnego) do d5100. Czy od razu zamawiać oryginał (nie wiem jaki ma symbol) czy może skusić się na coś innego, równie dobrego?
    Jakie ma mieć funkcje ??
    Czy tylko samo wyzwalanie, czy też musi być bulb, timer, interwałometr ?? Wystarczy podczerwień czy musi być radio ??
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #14

    Domyślnie

    Timer? Jasne, Bulb i interwałometr? Jeśli będą to ok, ale nic na siłę (chyba raczej z tego nie będę korzystał). Podczerwień, radio? Które jest skuteczniejsze na odległość powiedzmy 10-20m? Nie szukam "niusa" lub "ostatniego krzyku mody" tylko sprawdzonego sprzętu (i niedrogiego).

  5. #15

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •