Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Unhappy Prośba o pomoc.. Czy jest to możliwe?

    Witam,

    Mam ogromną prośbę do znawców softu NIKONA (D7000).
    Na wczorajszym wyjeździe miałem niepowtarzalną okazję na zrobienie fotek o których marzyłem i pech chciał - karta SD została w domu w laptopie.. Moja wściekłość osiągnęła zenitu.. Jednak mimo wszystko strzeliłem 3-4 fotki w trybie "DEMO". przeglądałem je sobie, oczywiście do czasu wyłączenia aparatu.. Po włączeniu ZERO
    Wiem, że nie ma wbudowanej pamięci, ale czy istnieje jakiś sposób, że te fotki gdzieś są mimo wszystko gdzieś w sofcie? W jakiejkolwiek rozdzielczości, itp? Czy jest jakiś program w którym można byłoby je odnaleźć?

    Bardzo z góry dziękuję za odpowiedź.. Dałbym wiele za odzyskanie tych fotek....
    Nikon D7000 + S 17-70 f2.8-4 + N 50 f1.4

  2. #2
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Zapomnij.

  3. #3

    Domyślnie

    Aparat firmy NIKON (może także i inne) nie posiada własnej pamięci trwałej, która może zostać wykorzystana do zapisu zdjęć. Body nikona umożliwiają zrobienie zdjęcia i jego obejrzenie, ale do tego wykorzystywana jest pamięć chache (podręczna), która jest za każdym razem czyszczona. Po wyłączeniu aparatu także. Nie ma więc absolutnie żadnej możliwości odzyskania jakiegokolwiek zdjęcia zrobionego takim aparatem bez karty pamięci,
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki!
    No cóż - jakoś muszę się z tym pogodzić...
    Pozdrowienia.
    Nikon D7000 + S 17-70 f2.8-4 + N 50 f1.4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •