Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Światło

  1. #1

    Domyślnie Światło

    - Czy po śmierci też zobaczę światło?
    - Nie wiem. To zależy tylko od Ciebie.


    ...

    Dobra, gdzie te psy...
    Ostatnio edytowane przez popi ; 26-08-2013 o 22:45
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  2. #2

    Domyślnie

    rozmyłbym tło by faktura nie odwracała uwagi a tak poztym całkiem całkiem
    fotografia blog http://www.fotka4you.pl/

  3. #3

    Domyślnie

    waadimch, no nie wiem, mocne rozmycie ściany mogłoby sugerować, że to już "życie po życiu" (światełko w tunelu) a tak wyraźna faktura osadza nas jeszcze w ziemskich realiach; aczkolwiek wszystko zależy od indywidualnej interpretacji obrazka z wzięciem pod uwagę krótkiego dialogu bądź nie.

    Dzięki za opinię
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  4. #4

    Domyślnie

    Całkiem fajnie wyszło. Wydaje mi się, że jakbyś trochę bardziej ukierunkował światło byłoby ciekawiej.
    D300s \ T17-50/2.8 \ N35 1.8 \ N50/1.8 \ N 70-300 ...

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki, nastepnym razem bardziej przemyślę światło.
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  6. #6

    Domyślnie

    Wtam, a mi sie podoba bez tej lapmeczki , troszke ucieta gora bardziej do mnie przemawia. Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawulon160883 Zobacz posta
    Wtam, a mi sie podoba bez tej lapmeczki , troszke ucieta gora bardziej do mnie przemawia. Pozdrawiam
    To dobry pomysł i moim zdaniem. Ściana w takim świetle wygląda średnio. Bardzo duże zróżnicowanie oświetlenia faktury zwraca i odwraca uwagę. Ale to dlatego, że powierzchnia jest taka... standardowa. Natomiast gdyby to był mur jakiś, porysowany, z wieloma skazami, wgłębieniami, tynkiem mocno charakterystycznym, to mogłoby to zadziałać wówczas na plus. Ktoś na siłę mógłby się dopatrywać w strukturze rys życia, bruzd kolei losu, skaz na charakterze itd. Zwiększone pole interpretacji tym samym. A zmiana bardzo niewielka. Lampka zbędna, bo nie wszystko musi być dosłownie pokazane. Można też rozważyć agresywne cięcie lewej strony i może dołu. Abstrakcyjnie umieszczony trójkąt samej twarzy w narożniku zdjęcia przesuwa kompozycję o poziom wyżej. Wówczas jednak być może potrzebna byłaby ta lampka z powrotem. Taka pożywka na przyszłość.

  8. #8

    Domyślnie

    Witam,
    to chyba najlepsze z tych, które ostatnio wstawiałeś, lampka moim zdaniem mogłaby zostać, tylko ta faktura ściany moim zdaniem zbyt nachalna. Chyba lepiej byłoby odsunąć Isię od ściany no i tą lampkę też, aby GO sama trochę tą fakturę rozmyła.
    Pozdrawiam serdecznie, QuadMan.
    Jakieś puszki i słoiki, a fotki takie sobie....

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki chłopaki za cenne rady.
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •