Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Statyw a rower

  1. #1

    Domyślnie Statyw a rower

    Witam, może macie jakieś patenty do transportu dużego statywu rowerem, chodzi mi o jakieś uchwyty.
    D90 + Nikkor 18-70MM 3.5-5.6 + Nikkor AF-S 50MM 1.8 G + MARUMI DHG SUPER CIRCULAR PL.D + BENRO A500-EX + BH1 + VANGUARD UP-RISE 15Z + PILOT HAMA

  2. #2

    Domyślnie

    ja woziłem tak, że wkladałem w pokrowiec, przerzucałem przez ramie i szyję czyli na skos i przerzucałęm tak ze był z boku plecaka i tam go przyczepiałem czymś zeby się nie przesuwał do przodu. trochę to enigmatycznie brzmi, sprobuje narysowac - na potęgę posępnego czerepu paincie przybywaj!!!

    Ostatnio edytowane przez pastwisko ; 21-08-2013 o 23:37
    Völkchlor

  3. #3

    Domyślnie

    pastwisko, gratuluję zdolności plastycznych! U mnie sposób podobny, czasem troczę jeszcze do ramy.

  4. #4
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    Zajrzałem z ciekawości, a tu...

    Co ja paczę. @Pastwisko rysunek genialny. Po głębszej analizie brakuje mi głowy psa zamiast shreka


    Edytka mówi, że mógłbyś to wrzucić do działu "My w plenerze" czy jak on się tam nazywa (nie pamiętam)
    Ostatnio edytowane przez matys ; 22-08-2013 o 09:02
    .

  5. #5

    Domyślnie

    rysunek cudny Ja albo na plecaku zawieszam bo mam takie uchyty z tyłu albo te uchyty z plecaka daje na ramę roweru, Czasem jak mi się nie chce ciągle tego odpinać to trzymam w ręcę ale średnio się z tym kieruje tzn trzymam statyw ręką i opieram o kierownice - choć to chyba mało bezpieczne

  6. #6

    Domyślnie

    Rysunek pierwsza klasa

  7. #7

    Domyślnie

    dzięki za zobrazowanie, próbuję tak, ale pasek etui statywu bardzo wrzyna mi się w szyję
    D90 + Nikkor 18-70MM 3.5-5.6 + Nikkor AF-S 50MM 1.8 G + MARUMI DHG SUPER CIRCULAR PL.D + BENRO A500-EX + BH1 + VANGUARD UP-RISE 15Z + PILOT HAMA

  8. #8

    Domyślnie

    Może lepiej bedzie jak pierw założysz pokrowiec ze statywem, a potem dopiero plecak - lub na odwrót w zależności jak próbowałeś; a jak nie, to jakaś nakładka z miekkiego materiału na pasek. Możesz też spróbować podczepić pasek na wysokosci szyi do plecaka jakoś, tak zeby go trochę odciągało.
    Völkchlor

  9. #9

    Domyślnie

    Pastwisko tym rysunkiem poprawiłeś mi humor na cały wieczór
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  10. #10

    Domyślnie

    to się nazywa arteterapia - mam na to papiery!
    Völkchlor

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •