Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Tamron 90

  1. #1

    Domyślnie Tamron 90

    Witam,
    od niedawna jestem posiadaczem D3200. Chciałbym dokupić do niego jakiś obiektyw macro. Wyczytałem, że dość dobry jest obiektyw Tamron 90. Czy ktoś wie gdzie mogę wypożyczyć ten obiektyw do testów? A może jest ktoś z mojej okolicy co posiada taki obiektyw i mógłby wpaść do mnie na kawę?

    Pozdrawiam, Bartek
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 16-08-2013 o 22:05 Powód: pis./tapatalk

  2. #2
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Wszelkie informacje na temat Tamrona 90 znajdziesz w dziale optyka. Jeśli szukasz kogoś z tym obiektywem, spróbuj w grupach regionalnych.

    Witamy na forum, zachęcam do zapoznania się z FAQ i regulaminem forum.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #3

    Domyślnie

    To byla moja pierwsza stalka zaraz po 18-105 i po pierwszym zdjeciu nie chcialem jej odpinac . Bylem w szoku jaka jest roznica.
    Do portretow i makro super obiektyw.


    .tapnięte mobilnie
    Z6I/II/28/50/85
    www

  4. #4

    Domyślnie

    Cholernie ostre szkło. Optycznie mi się podoba. Konstrukcyjnie mniej, przez ten ryjek robiący bziuuuu i bziuuu przy AFie
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2010
    Miasto
    Sosnow/Tilburg
    Posty
    121

    Domyślnie

    Można kupić wersje VC USD i wtedy bziuuuu i bziuuu nie robi
    D600,D80 + kilka szkieł

  6. #6

    Domyślnie

    a ja polecam Nikkora AF micro 60mm (mam wersje bez literki D) jest to najstarsza wersja oczywiscie bez silnika AF, uwielbiam to szkło kupiłem używke z wysyłką za 930zł w stanie idealnym
    D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •