Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie Wordpress problem z umieszczeniem zdjęc na serwerze

    Witam serdecznie zaktualizowałem WP do wersji 3.6 i za każdym razem gdy chcę wysłać zdjęcia na serwer wyskakuje mi błąd http. Czy może ktoś pomóc bo szczerze dla mnie to czarna magia.

  2. #2
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Może inaczej poszukuję osoby która pomoże zaktualizować mojego wordpressa bo chyba narobiłem więcej problemów niż korzyści.

  3. #3

    Domyślnie

    ...czy błąd wyskakuje przy wysłaniu przez FTP'a czy w kokpicie wordpress'a?

  4. #4
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    W kokpicie wpis. Dzisiaj muszę przywrócić kopię na serwerze. Po aktualizacji do wersji 3.6 nic mi nie działa tzn ani next ani wysyłka.

  5. #5

    Domyślnie

    nie trzeba było aktualizować może, tylko zainstalować polską wersję 3.5.2, ja taką posiadam i nie ma żadnych problemów...możesz spróbować wgrać pliki
    przez FTP'a na serwer i będzie dobrze, powinny być wtedy widoczne w kokpicie (opcja media)...

  6. #6
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Podmieniam teraz stare pliki na serwerze. A jesli możesz mi pomóc śągam wersję 3.5.2 i tylko podmieniam fizycznie pliki na serwerze czy coś dodatkowo muszę zrobić? W tej mojej wersji zapomniałem zapisać której miałem cały czas problem z zdjęciami pionowymi. Nawet jak je obracałem to jakoś dziwnie mi je skalowało. Umieszczenie zdjęć na blogu to była dla mnie masakra.
    Ostatnio edytowane przez manfred ; 14-08-2013 o 16:11

  7. #7

    Domyślnie

    ...nie wiem co tam masz poinstalowane, czasami błąd powoduje jedna wtyczka, dobrze zrobić na wszelki wypadek backup bazy danych, lepiej mieć dwie, góra trzy wtyczki
    najważniejsze, zależy tez od zainstalowanego motywu, cieżko tak coś powiedzieć nie wiedząc co jest na serwerze...jak bym zainstalował od nowa wersję 3.5.2 usuwając
    stare pliki z serwera...hosting też jest ważny-na darmowych mogą być problemy, ja tworzyłem bazę danych w wersji 5.0 nie wyższej...

  8. #8
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Serwer mam na nazwie.pl dwie wtyczki Next i antyspamowy. No nic póki wgrywam beckup i zobaczę jak to pójdzie.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Serwer mam na nazwie.pl dwie wtyczki Next i antyspamowy. No nic póki wgrywam beckup i zobaczę jak to pójdzie.
    ...Tutaj ktoś rozwiązał to w taki sposób:
    /Już rozwiązałem problem, nadpisałem pliki starszej wersji (katalog wp-admin, wp-includes oraz pliki z głównego katalogu) następnie przy wejściu do admina wyświetla się aktualizacja bazy danych. Po jej wykonaniu wszystko wraca do starszej wersji i zaczyna działać. Jak ktoś będzie miał ten problem polecam cofnąć instalację/...

  10. #10
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Ale ja tak własnie zrobiłem nadpisałem w/w pliki (to na forum wordpres wyczytałem jak zrobić aktualizację) tylko, że po wejściu do admina nie wyświetliła mi się żadna baza danych. Ani po wejściu do bazy danych. No nic walczę dalej

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •