Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30
  1. #11

    Domyślnie

    Jeżeli kupowany nowy w sklepie, z legalnym win 7 - z pewnością ma recovery.
    Jak dla mnie to i tak szkoda nerwów na używanie zainstalowanego przez producenta systemu - za dużo niepotrzebnych śmieci.
    Czysty win, skonfigurowany pod siebie i wtedy warto zrobić backup.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  2. #12
    Oszczędny w słowach Awatar aro272
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Koszalin/Słupsk
    Posty
    74

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kwiatek111 Zobacz posta
    witam, wlasnie odebralem laptopa z windowsem 7 na pokladzie. niestety nie mam plytki z windowsem,poszukuje programu ktory utworzy mi plytke (backup) instalacyjna mojego systemu, tak abym mogl w dowolnej chwili sformatowac dysk c i zaczac od nowa. z gory dzieki za pomomoc.
    od 2009 roku używam Acronis (kosztował wtedy jakoś 180zł) Bezproblemowo w 13 minut podnienia mi partycję z systemem i zainstalowanymi programami. Robisz kawkę a system sam się podmienia. Program ma jeszcze kilka innych funkcji.
    http://www.acronis.pl/homecomputing/products/trueimage/
    Ludzie ile to czasu mi oszczędziło - warto.
    D300s, D80, D750, S24-70 F2.8, N17-55 F2.8, N50 F1.8, P135 F2.8, N35 F1.8, S14 F2.8.

  3. #13

    Domyślnie

    Czasami przywracanie fabrycznego Windowsa nie uruchamia się poprzez któregoś "F-a" zaraz po włączeniu komputera, tylko kilka sekund później, przez F8 tuż przed odpalieniem Windowsa, dalej "napraw komputer" i tam jest odnośnik do jakiegoś programu recovery. Inna sprawa że w tym samm miejscu jest opcja "Microsoftowego" recovery z wcześniej utworzonej płytki lub partycji z obrazem.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kwiatek111 Zobacz posta
    witam, wlasnie odebralem laptopa z windowsem 7 na pokladzie. niestety nie mam plytki z windowsem,poszukuje programu ktory utworzy mi plytke (backup) instalacyjna mojego systemu, tak abym mogl w dowolnej chwili sformatowac dysk c i zaczac od nowa. z gory dzieki za pomomoc.
    Jakiego producenta jest ten laptop?

    Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4

  5. #15

    Domyślnie

    acer
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

  6. #16

    Domyślnie

    Polecam program Macrium Reflect - dość mało znany, ale za to świetny. Jest darmowa wersja, która różni się od płatnej brakiem jakichś ficzerów, które zwykłemu śmiertelnikowi do niczego nie są potrzebne. Używałem już kilka razy i jest bardzo dobry. Dawniej używałem Nortona Ghosta - był ok, ale nagrywałem obraz na płyty DVD i trwało to dłuuugo. Z Macrium Reflect tworzę obraz systemu na dysku zewnętrznym USB i trwa to około 15-20 minut (w jedną i w drugą stronę podobnie). Przy tworzeniu płytki rozruchowej trzeba ściągnąć Windows Automated Instalation Kit i to zainstalować, ale wszystko jest w kreatorze tworzenia płytki. Plik WAIK jest spory, ponad 2GB, ale trzeba go tylko raz ściągnąć (o! i to jest przykładowa różnica między wersją płatną i bezpłatną, mianowicie wersja płatna plik WAIK ma już w sobie i nie trzeba go ściągać...).

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kwiatek111 Zobacz posta
    acer
    Czy używałeś programu Acer eRecovery Management?

    Wysłane z Samsung Note II & Tapatalk 2

  8. #18

    Domyślnie

    Nie moge nigdzie znalesc dzialajacej wersji na Windows7,
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

  9. #19

    Domyślnie

    Czy możesz podać pełną nazwę modelu Acera?

    Na forum acera można wyczytać:
    Unfortunately, the eRecovery application is not available for download. You may be able to restore your system using the instructions at http://acer.custhelp.com/app/answers...631/kw/recover
    Ostatnio edytowane przez RedGuy ; 22-08-2013 o 11:50

  10. #20

    Domyślnie

    również polecam Macrium Reflect i jego wersje darmową. Prosta obsługa i jeszcze mnie nie zawiódł.
    Piotr Piątek / producent, retuszer, fotografik

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •