Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Światło

  1. #1

    Domyślnie Światło

    Ostatnie strzały, pogoda dopisuje. Proszę o oceny ..

    1.
    2.

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    BabaJagaland
    Posty
    102

    Domyślnie

    Jakoś mało tego tytułowego światła na gruncie.

  3. #3

    Domyślnie

    Dość trudny temat wybrałeś okraszając go dodatkowo przyciężkim w moim odczuciu kontrastem. W efekcie uzyskałeś mało naturalny widok i taki wysoce radioaktywny. Na polskich nizinach ciężko o dobre miejscówki niestety ale obróbką wszystkiego uratować się nie da. Przynajmniej takie są moje odczucia/spostrzeżenia, z którymi nie trzeba się zgadzać. Pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    Przede wszystkim, to chmury są przepalone. Ostatnio przemieszczając sie po wioskach też zwróciłem uwagę na te bele. Zwykle ułożone są w jakimś porządku i chyba tutaj upatrywał bym kadru, a jakby jeszcze niebo zagrało, to by było tylko lepiej.
    Fuji

  5. #5

    Domyślnie

    Tutaj jest przyklad jak taki obrazek moze wygladac, mozna ukrecic ladne zdjecie w takich warunkach, ale trzeba pomyslec.
    Obrobka slaba, czarno buro i ponuro z wesolo pomykajacymi chmurkami.

  6. #6

    Domyślnie

    Filtr połówkowy by się przydał a tak to tytułowe światło zepsuło kadr

  7. #7

    Domyślnie

    Zdecydowanie za ciemny dół, nie widać detali - poza tym zdecydowałbym się na jedno ujęcie, a nie dwa, bo w sumie oba są bardzo podobne. O obróbce już koledzy napisali. Szkoda, bo potencjał był (ja nie mogłem w tym roku znaleźć żadnego tak fajnego pola, a szukałem intensywnie w okolicach Kościana i Czempinia) Sprzedasz cynk, gdzie to było?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •