Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
231. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - ROB123

    9 3,90%
  • 2 - jakubs

    1 0,43%
  • 3 - III miejsce

    22 9,52%
  • 4 - II miejsce

    27 11,69%
  • 5 - transo

    2 0,87%
  • 6 - I miejsce

    149 64,50%
  • 7 - holka

    21 9,09%
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 135
  1. #21

    Domyślnie

    tak patrze i patrze... a w tygodniu 13tym, ktory to konczyl sie 1 kwietnia takich zdjec nie bylo
    w zasadzie bez glosowania mozna wytypowac pierwsza trojke...
    no i widze ze tym razem najslynniejszy rowerek w kolorze
    choc glos oddalem na inne zdjecie... ktore mnie zabilo (ofc pozytywnie) a tlo... mowi mi kto byl autorem:P
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  2. #22

    Domyślnie

    Rotfl...
    Ale ja się wam dziwię..., że nie dostrzegliście tych cudownych walorów artystycznych w zdjęciu numer 5 Ta data doskonale uzupełnia kompozycję To najnowszy krzyk mody aż żal mnie ściska, że mój aparat nie ma funkcji dodawania dat na zdjęciu i będę musiała w tym celu korzystać z programu graficznego...


    Zagłosowałam chyba na to samo na co ozzy (uwaga o tle)

    P.S. Popieram uwagę o tym, żeby w regulaminie było, że nie można mieć dat na zdjęciu - to w końcu bądź co bądź poważny konkurs.

    P.S.2 A tak wogóle to...

    <wyciąga wielkie pełne wody wiadro>

    <chlust>

    czujcie się oblani

    Pojawiam się i znikam...

  3. #23

    Domyślnie

    jeszcze tylko dodam, ze mam nadzieje,ze autorzy tych co 'ciekwszych' umiescili je dla jaj...
    ciekaw jestem co sobie pomysleli moderatorzy jak je zobaczyli (heh, poza poprawnym politycznie 'spadkiem poziomu czesci prac').
    dobrze chociaż, że są 3 bardzo dobre zdj, ktore ratują honor tygodnia

    EDIT:
    co do uwagi o dacie w regulaminie- to bezcelowe. Jak człek jest kumaty, to będzie wiedział. Jak nie bedzie wiedział, to sie dowie i zapamięta na resztę życia, jak poczyta komentarze To tak, jak z dodawaniem do instrukcji obsługi piły łańcuchowej puktu: nie zatrzymywać reką/nogą.
    Ostatnio edytowane przez ozzy ; 09-04-2007 o 10:15
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  4. #24

    Domyślnie

    ozzy podpowiedz, które zdjęcia wg Ciebie są dla jaj i dlaczego, i wtedy możemy porozmawiać o konkretach

  5. #25

    Domyślnie

    jajowe zdjecia:
    3. ponieważ kot ma jajcarska mine:P
    5. gdyż z całego zdjęcia uwagę przykuwa data...

    edit: wiecej nie bedę (przynjamniej tak zakładam ) brał udziału w dyskusji. niech inni się wypowiedzą...
    Ostatnio edytowane przez ozzy ; 09-04-2007 o 10:35
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  6. #26

    Domyślnie

    jak najbardziej dyskutuj, ale wg mnie uznając, że któreś zdjęcia są dla jaj, powinieneś od razu doprecyzować: które i dlaczego, bo inaczej nie wiadomo co masz na myśli i o czym rozmawiamy

  7. #27

    Domyślnie

    Długie zastanowienie między dwoma zdjęciami, ale udało się.
    Data na zdjęciu powaliła mnie na podłogę.
    D300s D80 N18-200VRII N18-70 N50f1,8 MB-D80 MB-D10 SB-900 SB-600 YH324+YH410

  8. #28

    Domyślnie

    5- jest fajne ale data na zdjęciu przekreśliła je w moich oczach, więc byłem zmuszony oddać głos na inne.
    Ręcznie robione przeze mnie noże
    Zapraszam do oglądania i zakupu.
    http://hols-knives.blogspot.com/

  9. #29

    Domyślnie

    I ja oddałem swój głos.
    Pozdrawiam
    Tomek
    Puszka, statyw i negatyw - takie kiedyś były czasy, a dziś to same cyfrasy...

  10. #30

    Domyślnie

    Jeśli można, to może dla odmiany postaram się podzielić tym, co mnie się podoba w każdym z tych zdjęć:
    1. zawsze chciałem mieć pojazd zostawiający w błocie takie ślady…”czarny ciągnik”
    2. to się powinno może nazywać pomroczność jasna, ale cień jest „straszny”
    3. skośnooki koci kameleon...
    4. jestem człowiekiem z lasu, i las z taką uroczą grą światła zawsze robi na mnie wrażenie
    5. data ma zapewne pokreślić istotę niezwykłego zjawiska astronomicznego, pełnej koniunkcji układu słonecznego, no wiecie to tylko raz 999 tysięcy lat
    6. słynny ponaddźwiękowy rowerek; ach ten podmuch powietrza, tak wyraźnie szybsza od dźwięku jest ta cyklistka..
    7. piękna modelka, ma takie ładne kwiatki…
    No i głos oddany..
    Ostatnio edytowane przez jivaro ; 09-04-2007 o 15:52
    Pozdrawiam Maciek
    Rollei 35s; oraz Nikon FxD; N20 N28 N35 N50 N105 N70-300.
    Fotografia w podróży;www.sobczyk.iportfolio.pl

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •