Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
231. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - ROB123

    9 3,90%
  • 2 - jakubs

    1 0,43%
  • 3 - III miejsce

    22 9,52%
  • 4 - II miejsce

    27 11,69%
  • 5 - transo

    2 0,87%
  • 6 - I miejsce

    149 64,50%
  • 7 - holka

    21 9,09%
Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 135
  1. #11

    Domyślnie

    Nie ukrywam, ze i ja jestem zaskoczony niektorymi zdjeciami i dopatruje sie w nich pewnej prowokacji. Pierwszy tydzien w ktorym nie wystawilem foty i juz poziom spada


  2. #12
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Pierwszy tydzien w ktorym nie wystawilem foty i juz poziom spada

    Nieeee... nie wystawiłeś, bo widziałeś co będzie, i nie chciałeś usłyszeć, że poziom spada :P

  3. #13

    Domyślnie

    Blad. W trakcie gdy Marta wystawiala foty, ja ronilem lzy na "Joe Blacku" i swiat dla mnie wtedy nie istanial

  4. #14

    Domyślnie

    hehe, i luka w pamieci i luka w regulaminie - bo to nie jest dokladnie to zdiecie. no ale dosc o najsynniejszym rowerku na forum (choc zdiecie przednie...jak zwykle chcialoby sie rzec )
    co do zdiecia nr 5 to ja bym sie tutaj dopatrywal jednak jakies liczbowej profetycznej metaforyki zakodowanej w dacie. no bo spojrzmy: jesli przyporzadkujemy liczbom litery alfabetu dostaniemy ciag znakow: L C U G. Wystarczy teraz dodac brakujace litery, troche poprzestawiac i co otrzymamy? "Wygram w cuglach"... choc oczywiscie dopuszczam mozliwosc, ze wyslanie zdiecia z datą nie bylo celowym zabiegiem autora owegoż

  5. #15
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Blad. W trakcie gdy Marta wystawiala foty, ja ronilem lzy na "Joe Blacku" i swiat dla mnie wtedy nie istanial
    Dobra, dobra, nie kombinuj... Notabene 'Joe Black' to bardzo dobry film. Albo i lepszy

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pebees Zobacz posta
    Dobra, dobra, nie kombinuj... Notabene 'Joe Black' to bardzo dobry film. Albo i lepszy
    ogladalem juz jakis czas temu i zapamietalem, ze jak w malo ktorym nie podobalo mi sie zakonczenie. cos sie zmienilo od tamtego czasu?

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bukowy dziad Zobacz posta
    ogladalem juz jakis czas temu i zapamietalem, ze jak w malo ktorym nie podobalo mi sie zakonczenie. cos sie zmienilo od tamtego czasu?
    tak, oglądał go admin

  8. #18

    Domyślnie

    I nie byla to wersja rezyserska Dobra, dosyc OT

  9. #19

    Domyślnie

    dobra, to ja juz na temat: może w regulaminie zrobić dopisek, że zdjęcia mają byc bez nadruków typu data, bo przyznam, iż nawet mnie to lekko walnęło

  10. #20

    Domyślnie

    jeśli poziom liczyć ilością zdjęć - to wróciliśmy do normy

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •