Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Problem z rejestracją CS6

    Witam, zastanawiam się dlaczego nie mogę zarejestrować Pakietu Adobe CS6 na koncie Adobe w zakładce moje produkty. Klikam na zarejestruj nowe produkty, wpisuje numer seryjny klikam dodaj produkt i wyskakuje mi komunikat:
    Wprowadź prawidłowy numer seryjny. Dodam, że Lightroom sam się dodał z numerem seryjnym, a pakiet CS6 nie. Czy ktoś wie o co chodzi?

    Programy były kupowane bez pudełka, sama licencja.
    Czy na koncie LSW trzeba coś zrobić, czy mając tam nr. seryjne to nie można ich dodać do normalnego konta adobe?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seeth Zobacz posta
    Witam, zastanawiam się dlaczego nie mogę zarejestrować Pakietu Adobe CS6 na koncie Adobe w zakładce moje produkty. Klikam na zarejestruj nowe produkty, wpisuje numer seryjny klikam dodaj produkt i wyskakuje mi komunikat:
    Wprowadź prawidłowy numer seryjny. Dodam, że Lightroom sam się dodał z numerem seryjnym, a pakiet CS6 nie. Czy ktoś wie o co chodzi?

    Programy były kupowane bez pudełka, sama licencja.
    Czy na koncie LSW trzeba coś zrobić, czy mając tam nr. seryjne to nie można ich dodać do normalnego konta adobe?
    Ja bym najpierw zadzwonil do nich a potem pytal...

  3. #3

    Domyślnie

    "W nawiązaniu do przesłanego zapytania informujemy, iż program Photoshop CS6 zakupiony w formie licencji zbiorczej (nr certyfikatu xxxxxxx) został zarejestrowany podczas składania zamówienia. Licencja jak i pliki instalacyjne są dostępne w portalu LWS (https://licensing.adobe.com). Oprogramowanie tego typu nie może zostać ponownie zarejestrowane. Rejestracji ulegają wyłącznie indywidualnej produkty typu BOX."

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za wyjaśnienie, czyli nie potrzebnie się tym przejmowałem. Szukałem i niemogłem znaleźć wcześniej informacji na ten temat.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •