Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RigorMortis Zobacz posta
    A ja poleciłbym D7000, ale tego nie zrobię bo zaraz zrobi się trolownia o autofokusie
    Tak na poważnie to za 3400zł można kupić nowy d7000, używany znacznie taniej. Jeśli masz wystarczające fundusze to D7100 - aparat na lata. Najtaniej wychodzi D90 i robi ciągle przyzwoite zdjęcia, ale mimo całego szacunku jaki mam dla tego modelu ma już on ładnych parę lat. Serię D300 znam tylko z publikacji więc się nie wypowiadam.
    Coś nie bardzo się orientujesz w cenach bo nówka nieśmigana D7000 kosztuje około 2800 za samo body. Wiem bo sam sie rozglądam.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  2. #12

    Domyślnie

    Po radach szanownych koleżanek/kolegów zmieniłem trochę typy aktualnie jest to d300 lub d7000.
    Zauważyłem, że na forum, jest dużo wątków w temacie d300 czy d7000 więc nie będę kontynuował wątku w tym temacie.
    Dziękuję za opinie.
    Wątek do zamknięcia.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siwyozzman Zobacz posta
    W zasadzie D50 to wg mnie było bardzo długo najlepszym amatorskim body nikona i chyba ciągle można nim osiągnąć znakomite efekty...
    Mogę potwierdzić część zdania "D50 [...] można nim osiągnąć znakomite efekty" choć nigdy go nie miałem w ręce. Mam jednak zdjęcia ze swojego ślubu, które były robione tym aparatem ładnych kilka lat temu, i powiem, że wyglądają... SUPER.

    P.S. Może więc warto dokupić obiektyw a nie zmieniać body?
    Nikon

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dho'ine Zobacz posta
    Coś nie bardzo się orientujesz w cenach bo nówka nieśmigana D7000 kosztuje około 2800 za samo body. Wiem bo sam sie rozglądam.
    Nie dopisałem, że z kitem 18-105. Przepraszam, mój błąd.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Mogę potwierdzić część zdania "D50 [...] można nim osiągnąć znakomite efekty" choć nigdy go nie miałem w ręce. Mam jednak zdjęcia ze swojego ślubu, które były robione tym aparatem ładnych kilka lat temu, i powiem, że wyglądają... SUPER.

    P.S. Może więc warto dokupić obiektyw a nie zmieniać body?
    Znany z forum Radek Radziszewski /fotograf ślubny naprawdę na wysokim poziomie/ na początku pracował właśnie D50 i też sobie chwalił...wiadomo czasy się zmieniły i do zawodowej pracy taki sprzęt się nie nadaje ale do amatorki... Cóż cały ten i nie tylko ten biznes polega na wmawianiu ludziom że jak kupią sobie coś nowszego to będzie im z tym lepiej... Długo nie mogłem pogodzić się ze sobą po zmianie D70s na D90 ze względu na AF i kolory... D300 jeżeli chodzi o to drugie też niedomagał mocno... D7000 jest pod tym względem super chociaż AF też pewny nie jest...nie piszę bo się naczytałem tylko mam go w plecaku fotograficznym D50 nie radzę sprzedawać - weźmiesz za niego kilka stów a to świetny aparat - bardzo pewny i niezawodny....Przeszedłem już długa drogę sprzętową i potwierdzam że najważniejsze sa obiektywy - zwłaszcza stałoogniskowe. Jeżeli zoomy to tylko "pro" ale te kosztują majątek ...

  6. #16

  7. #17
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez troglodite Zobacz posta
    Po radach szanownych koleżanek/kolegów zmieniłem trochę typy aktualnie jest to d300 lub d7000.
    Zauważyłem, że na forum, jest dużo wątków w temacie d300 czy d7000 więc nie będę kontynuował wątku w tym temacie.
    Dziękuję za opinie.
    Wątek do zamknięcia.
    Proszę bardzo.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •