Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31

    Domyślnie

    Powiem od siebie, bo chodzę na sporo wydarzeń sportowych. Bez legitymacji prasowych ciężko jest wejść na treningi i konferencje prasowe. Natomiast sama legitymacja nie daje możliwości wejścia na mecze. Szczególnie jeśli chodzi o rozgrywki najwyższej klasy (piłka, koszykówka, żużel - na to chodzę). Legitymacja jest jednak podstawą, żeby ubiegać się o akredytacje. Ogólnie legitymacje możecie wystawić sobie sami. Tzn. trzeba być chociaż blogerem. Co legitymacja prasowa powinna zawierać i jak powinna wyglądać bardzo dobrze macie opisane tutaj: https://pracasport.pl/legitymacja-prasowa/ Polecam także wpisać w Google grafika legitymacja prasowa wzór i sobie zobaczyć. Można też ze Shutterów różnych ściągnać i potem w PhotoShopie przerobić sobie według uznania. Mam nadzieję, że trochę rozjaśniłem temat.

  2. #32

    Domyślnie

    Biorąc pod uwagę, że poprzedni wpis ma ponad rok, to wszyscy zainteresowani na pewno czekali z utęsknieniem na Twój wpis
    Z6II|FTZII|N10-24|N14-24|N35|N24-70|N105VR|N70-200VRII|TC-14EIII|TC-17EII|SB800|YN-685|YN-460II|YN-622N-TX|YN-622N|YN RF-602|YN RF-603
    Było: D700+MB-D10|D200+MB-D200|

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Me_how Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę, że poprzedni wpis ma ponad rok, to wszyscy zainteresowani na pewno czekali z utęsknieniem na Twój wpis
    Hehe, w sumie trochę racji masz Od niedawna jestem czynnym użytkownikiem forum, choć śledzę je regularnie od 2 lat. Jeśli mogę jakoś pomóc w temacie, gdzie się znam, to to robię.

  4. #34

    Domyślnie

    Niestety ale
    po pierwsze, strona się pluje o zgodę na wyświetlanie powiadomień - bardzo nieładnie
    po drugie taką legitymację może sobie wydrukować każdy na domowej drukarce i dokładnie tyle jest niestety warta

    każda rozsądna impreza do akredytacji wymaga legitymacji z ISBNem jako minimum a każda licząca się przyznaje je tylko 'znanym' sobie redakcjom
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •