Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Drewniana chata/komórka - południe Polski

    Hej,

    zwracam się z prośbą o pomoc w znalezieniu miejscówki - sam sporo jeżdżę i szukam miejsc pod sesje, ale tu mam problem, od dłuższego czasu nie mogę znaleźć nic godnego uwagi.
    Wymyśliłem sobie sesje i potrzebuję pomieszczenie - najchętniej w drewnianej chacie, może być opuszczona (byle nie zawalona, nie zasyfiona totalnie przez meneli), koniecznie nic nowoczesnego, dobrze nawet jeśli lekko zrujnowana/zapuszczona. W sumie nie musi być drewniana (), ale chodzi mi o taki niewielki pokój z oknem, drewnianą podłogą - stare, wiejskie, drewniane chaty miały takie Nie potrzebuję całego budynku tylko jedno pomieszczenie - może ktoś ma chocby taką komórke albo coś w ten deseń? W środku w zasadzie może być pusto, bo chciałbym całą scenografie sam sobie skombinować - jakiś drewniany stół, półki, szafki. W tym najmniejszy problem - jeśli będzie to spoko, ale nie musi.

    Problem w tym, że cieżko coś w sieci znaleźć, a to w sumie jest miejsce, które może być... gdziekolwiek. Na każdej wsi choćby. Jeżdżenie i szukanie na oślep jest wg mnie dość daremne, bo można się najezdzić i kompletnie nic nie znaleźć. Może ktoś po prostu zna taki obiekt, wie gdzie coś takiego znajdę? Nie chciałbym, żeby było to dalej niż 100-120km od Krakowa (najlepiej bliżej ).

    Anyone?

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 30-07-2013 o 08:25 Powód: lit.

  2. #2

    Domyślnie

    Anyone, w sensie ego, będzie 290 km od Krakowa w drewnianej chacie za miesiąc, a właściwie 5-10 września....
    Chata - dwudziestolecie międzywojenne, oryginalne podłogi, oryginalne okna - zamykane na "śmigiełka", stary stół, szafa itp. Do tego ogród, sad, staw, trochę prywatnego lasu. Obiekt aktualnie przebywa między Sieradzem a Kaliszem
    Jakbyś nic do czasu i bliżej nie znalazł - uderzaj do mnie na priv

    Ps. ABSOLUTNIE nie zrujnowane, wręcz po remoncie, ale z zachowaniem elementów oryginalnych.
    Pozdrawiam, Kuba

  3. #3

    Domyślnie

    Około 40 km od Krakowa na zachód masz skansen, z mnóstwem chat. 95 zł + bilety za wejście po 9 zł od osoby. http://www.skanseny.net/skansen/wygielzow

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pilon Zobacz posta

    Ps. ABSOLUTNIE nie zrujnowane, wręcz po remoncie, ale z zachowaniem elementów oryginalnych.
    No widzisz, nie może takie być Bo nie będzie ladnych portretów, akcików - nie te klimaty W coś obskurnego chce iść z błyskaniem...
    Ale dzięki za propo ))

    Cytat Zamieszczone przez jerrywu Zobacz posta
    Około 40 km od Krakowa na zachód masz skansen, z mnóstwem chat. 95 zł + bilety za wejście po 9 zł od osoby. http://www.skanseny.net/skansen/wygielzow
    Odpada - potrzebuję cały dzień na zainstalowanie się tam i zrobienie jednej foty. Plus ogólny dostęp żebym mógł sobie całą scenografie przywieźć...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    No widzisz, nie może takie być Bo nie będzie ladnych portretów, akcików - nie te klimaty W coś obskurnego chce iść z błyskaniem...
    Ale dzięki za propo ))
    No to masz jeszcze 45 metrów stodoły, też starej, szopę użytkową z piaskiem zamiast podłogi itp
    Pozdrawiam, Kuba

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •