Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Nikon d 7000

  1. #1

    Domyślnie Nikon d 7000

    Chciałbym się zapytać osób bardziej doświadczonych, czy zakup nikona D7000 jeszcze z gwarancją do listopada, ma przejechane 24 tysiące zdjęć, to rzecz okazyjna, którą należy wykorzystać?
    Miałem tylko nikona d70 , więc poczytałem i słyszałem w testach wiele dobrego. ale chciałem się upewnić na forum, pozdrawiam. Cena to 1600 zł.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez keats Zobacz posta
    Chciałbym się zapytać osób bardziej doświadczonych, czy zakup nikona D7000 jeszcze z gwarancją do listopada, ma przejechane 24 tysiące zdjęć, to rzecz okazyjna, którą należy wykorzystać?
    Miałem tylko nikona d70 , więc poczytałem i słyszałem w testach wiele dobrego. ale chciałem się upewnić na forum, pozdrawiam. Cena to 1600 zł.
    Cena wyjątkowo okazyjna. Jeśli wszystko jest z nim OK, to bierz.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  3. #3

    Domyślnie

    Dobrze go sprawdź aby nie było niespodzianek. Z używkami różnie bywa...
    Nikon

  4. #4

    Domyślnie

    a na co głównie powinienem zwrócić uwagę może macie kilka takich punktów, na które powinienem zwrócić uwagę, bo to odbiór osobisty, pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    bardzo fajna cena. sprawdź czy aprat nie ma uszkodzonej obudowy (mozę to jakiś powypadkowy model), czy ekranik nie jest pęknięty, czy w ogóle robi zdjęcia. Powciskaj guziki i sprawdź czy działają. Cena bardzo okazyjna.
    Canon, Sony, Nikon, Samsung... i tak najważniejsze jest światło

  6. #6

    Domyślnie

    Poproś sprzedającego, aby przesłał Ci ze dwa zdjęcia zrobione tym aparatem i zamieść je tutaj na forum.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  7. #7

    Domyślnie

    posprawdzam go mechanicznie , że tak powiem. Później zamontuje mój obiektyw i wstawię na forum jakieś zdjęcie. Trochę mnie to uspokaja , że jest na gwarancji . Zobaczymy, co będzie

  8. #8

    Domyślnie

    Weź ze sobą jasną stałkę i sprawdź jak z ostrzeniem - niektóre serie miały duże problemy z bf/ff dziwnym. Poczytaj na ten temat w mega długim wątku i d7000. Ja tak sprawdziłem swojego (wprawdzie nówkę) i jest si

  9. #9

    Domyślnie

    Sprawdź obudowę, czy są zadrapania, wgniecenia. Wszystkie guziczki czy działają. Sprawdź również ostrzenie i działanie migawki. Cena jak najbardziej okazyjna, ale trzeba się upewnić czy wszystko z nim w porządku

  10. #10

    Domyślnie

    po pierwsze dziękuje za wszystkie uwagi, niestety facet przestał odbierać i z zakupu nici, trafiłem natomiast na następną "okazję" D90 z kitem 18-55, opanda 40 tysięcy, facet mówi , że wszytsko cacy oprócz tego , że w wizjerze zniknela linia z pomiarami światła przysłony itd i nie wie jak ją przywrócić. Moje pytanie, czy to się da naprawić w ogóle ? cena 1200

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •