Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Właśnie tego chciałbym uniknąć, wleczenia się. Nie wynająłem auta tylko tam, bo ten ruch lewostronny. Ale podróżowanie ich Leylandami, Dominantami, ech muszę jeszcze raz, gdzieś rozpiskę busów mam w domu...
    za póżno - juz nie ma tych autobusów na regularnych kursach. Widziałem może ze 2 jako prywatne dla turystów. Teraz są zwykłe takie ziolone klimatyzowane brzydactwa.

  2. #22

    Domyślnie

    Przemyślę to jeszcze, choć frajda z jazdy ich busami z dzwoneczkami też była zabawna. Jedyny minus to oczekiwanie, tak miałem w Dingli Cliffs, prawie godzina czekania ;-(
    Nikon i podróże ...


  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    Teraz są zwykłe takie ziolone klimatyzowane brzydactwa.
    Masz na myśli zielone te "dalekobieżne" ?, bo żółte to miejskie, z przesiadką w Valettcie i tak nimi objechaliśmy wyspę w jakieś 1,5h z krańca na kraniec...
    Nikon i podróże ...


  5. #25

    Domyślnie

    widziałem tylko zielone. Innych nie spotkałem, nawet Valetta tez miała te zielone. Choc w sumie po samej stolicy nie jeździłem - ale kurna rzuciłiby mi się w oczy jakies inne, trochę tam sandałów zdeptałem na tych brukach

  6. #26

    Domyślnie

    kurcze to dziwne, po całej Malcie w 2010 jeździły tylko żółte !
    takie jak te : http://www.pbase.com/fcondem/image/137631220
    Nikon i podróże ...


  7. #27

  8. #28

    Domyślnie

    to pewnie ten który pomiędzy lotniskiem a stolicą kursuje...
    Nikon i podróże ...


  9. #29

    Domyślnie

    tez. I po całej wyspie na kilkudziesięciu innych kursach również. Nie spotkałem innych autobusów Arrivy niz te.

  10. #30

    Domyślnie

    Teraz doczytałem, faktycznie Marcinie żółte busy to przeszłość, nie ukrywam jak inni że były jedną z wielu atrakcji na wyspie, ech ta Unia Europejska ! same z nią kłopoty ;-(
    http://www.fly4free.pl/forum/viewtop...985?f=16&t=985
    Nikon i podróże ...


Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •