Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Damian [konradkkk]



    model: Damian Kalinowski
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 22-07-2013 o 10:59 Powód: usunięcie komercyjnego linka. Rozmiar zdjęcia

  2. #2

    Domyślnie

    Te "zabrudzenia" na twarzy są bez sensu. Kota chciałeś z niego zrobić i mu wąsy dorobiłeś?

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie te zabrudzenia na twarzy jeszcze mogą być ,ale zielony zafarb na zdjęciu już Nie

  4. #4

    Domyślnie

    Tak czy inaczej, najlepsze z dzisiejszych zdjęć w dziale ''Ludzie - portret'' na Nikoniarze.pl

    Jedno z najlepszych zdjęć opublikowanych w ciągu ostatnich dwóch dni w tym dziale - tak miało być
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 18-07-2013 o 23:50 Powód: łączenie postów

  5. #5

    Domyślnie

    Niezłe. Mam dwie, ale drobne uwagi. Mimika modelowi trochę nie wyszła. A uwadze FHR się nie dziwię, bo kamuflaż na twarzy powinien być asymetryczny.
    Pozdrawiam.

  6. #6

    Domyślnie

    model wygląda oki, ale stylizacja i poza...lipa jak szlak...!bandaż...salamandra, czy inny gad...nieśmiertelnik i spodnie ala moro...kiepsko...

    Cytat Zamieszczone przez suluben Zobacz posta
    Jedno z najlepszych zdjęć opublikowanych w ciągu ostatnich dwóch dni w tym dziale - tak miało być

    co...? nie pije tak dużo...
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 18-07-2013 o 23:50 Powód: łączenie postów
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  7. #7

    Domyślnie

    Kiczowate => to znaczy na siłę. Lepiej by to wyszło jakby było zrobione gdzieś na żywo podczas pracy w warsztacie samochodowym czy na budowie. To wyszło NIE MĘSKO => CIOTOWATO (przepraszam).

    Jednak lubię reporterkę... te sztuczne ustawienia i miny super RAMBO są żenujące.

    ALe światełko fajnie i efekty dymne... aaa i świetna muskulatura !!!!
    Ostatnio edytowane przez josephebeloki ; 18-07-2013 o 23:27
    "Nikon"

  8. #8

    Domyślnie

    lewa ręka wyszła... dziwnie
    WWW || FB || BK
    jestem babą

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •